Будинок у Полтаві зруйнувала ракета X-59 – попередні дані прокуратури

Фото ЗМІСТу
7 червня росіяни ударили ракетою по приватному будинку в Полтаві.
Про це повідомила Полтавська обласна прокуратура 7 червня. За попередніми даними, армія РФ атакувала крилатою ракетою Х-59. Унаслідок цього зруйнований приватний будинок та пошкоджені сусідні. З-під завалів дістали жінку, нині вона перебуває в лікарні в тяжкому стані.
Прокуратура розпочала розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни. Правоохоронці на місці події документують скоєні Росією злочини.




Що відомо про атаку росіян 7 червня
7 червня росіяни атакували цивільну інфраструктуру Полтавського району. Відомо, що ворог влучив у приватний будинок. З-під його завалів врятували жінку. Її госпіталізували у важкому стані. Секретар Полтавської міської ради Катерина Ямщикова також повідомила, що ударна хвиля пошкодила будинки.
О 15:09 Повітряні Сили повідомляли, що в напрямку Полтавщини рухається ракета через Сумщину. Тривогу в області оголосили о 14:51, а завершилася вона о 15:26.
У ніч на 7 червня ударні дрони росіян фіксували на Полтавщині в районі Оржиці. Ворожі безпілотники летіли у бік сусідньої Черкащини. Українські військові відстежували їхній рух і потім знищили.

