Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Школа у Сумській області (Фото – телеграм-канал «Великого будівництва»)

У Миргородській громаді заклади освіти працюватимуть дистанційно до 30 листопада.

Про це повідомляє Миргородська міська рада.

У своєму вечірньому зверненні 27 листопада Володимир Зеленський наголосив, що тиждень, який розпочався може бути складним, як і минулий:

«Наші сили оборони готуються. Уся держава готується. Усі сценарії опрацьовуємо, у тому числі з патрнерами. Будь ласка,на тижні не зважайте на сигнали повітряної тривоги. Усі разом допомагаючи один одному – ми пройдемо і цей виклик війни: цю зиму, це намагання росії використати холод проти людей».

З 28 листопада навчання в освітніх закладах Полтави буде офлайн. На дистанційне навчання переводили дітей, через обстріли енергетичної інфраструктури та перебої електроенергії.

Менеджерська робота в умовах війни складніша й вимагає побудови системи, що працюватиме навіть у критичних умовах. Сьогоднішні завдання зрозумілі: забезпечити навчальний процес в усіх закладах від садочків до університетів врахувавши усі воєнні ризики. Найголовніше та найскладніше – зробити навчальний процес безперебійним.

Які виклики стоять у налагоджені системи навчання:

  • підготовка укриттів всюди, де є можливість. Не кожен заклад має таку можливість, бо це пов’язано з будівлями, в яких працюють садочки, школи й училища;
  • дистанційне навчання. Якщо заклад немає власного укриття, або підвалу поруч, потрібно налаштувати навчання онлайн. Учителі вже мають досвід з попередніх років, але все ж процес потребує пошуку нових інструментів для оцінювання якості освіти, методик навчання та електронних інструментів для вчителів та учнів;
  • діти, які виїхали за кордон. Попри виїзд за межі України у дитини повинна бути можливість здобувати освіту. Учні Полтавщини навчаються у школах країн, куди виїхали й паралельно в українській. Правильно налаштувати освітній процес та не втратити зв’язок з дітьми – важливе завдання для освітян.
Loading...