Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

(Джерело – vechirniy.kyiv.ua)

Депутати Кременчуцької міської ради проголосували за звернення до Полтавської обласної військової адміністрації щодо встановлення комендантської години з 23:00 до 5:00.

22 липня депутат Кременчуцької міської ради Сергій Порчирян додатково запитав очільника ПОВА Дмитра Луніна про те, чому комендантську годину не скорочують попри прохання кременчуцького бізнесу та влади.

Очільник Полтавщини каже, що питання про комендантську годину розглядають на кожному засіданні Ради оборони області. Військові та правоохоронці переконують, що попри те, що ситуація в області є спокійною, їхніх сил не вистачить, щоб додатково контролювати безпеку:

«Комендантську годину встановлює не Лунін Дмитро Сергійович, а Рада оборони області. Виноситься питання на кожне засідання, бо крім вас дуже багато різних людей звертаються. У чому саме питання – військові та правоохоронці голосують проти. В Україні дуже багато ДРГ працює. Правоохоронці задіяні і часу на контролювання вночі, нерозуміння хто це і що за люди гуляють, немає. Ви знаєте, що у вас під час комендантської години у вас у Кременчуці багато людей знаходяться на вулиці. Поліції треба розуміти – це ДРГ, чи нормальна людина йде з роботи».

Кременчуцька міська рада просить скоротити комендантську годину, щоб бізнес міг працювати більше й платити податки. Натомість у Полтавській ОВА кажуть, що підприємці можуть звернутися за перепустками для працівників і працювати скільки це можливо й повертатися додому в умовах комендантської години.

На Полтавщині комендантська година триває з 22:00 до 05:00. Під нею слід розуміти заборону перебувати на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень особи. Така заборона повинна вводитися на певні години.

У разі небезпеки люди безперешкодно можуть прямувати до бомбосховищ і в комендантську годину. Обов'язково майте при собі паспорт.

Правоохоронці просять жителів звертати увагу на підозрілих людей, транспортні засоби, предмети та повідомляти про них на спецлінію поліції 102.

Loading...