Антон Столітній

Керівник Полтавської обласної прокуратури Антон Столітній розповів, що в області збільшується навантаження прокурорів. Через це складно розслідувати справи і слідкувати за ними.

Про це відомо з сесійного засідання Полтавської обласної ради від 23 лютого. На ньому Антон Столітній розповів про роботу Полтавської обласної прокуратури.

Столітній каже, що навантаження на прокурорів зростає через реформування. Наразі на кожного з прокурорів припадає 170-180 проваджень, за якими вони здійснюють процесуальне керівництво:

«Це майже нереально якісно розслідувати таку кількість проваджень. Якщо керівник сходив за день на 1 засідання і провів 1-2 слідчих дій, то порахуйте скільки треба днів на розслідування 170 проваджень».

У 2020 році прокурори працювали в умовах реформування. У вересні почала працювати переформатована Полтавська обласна прокуратура. З 15 вересня в області працюватиме 7 окружних прокуратур замість 5 територіальних у Глобиному, Полтаві, Миргороді, Лубнах, Диканьці, Кременчуці та Решетилівці.

У структурі кожної окружної прокуратури в області буде кілька відділів, які охоплюватимуть територіальні прокуратури.

Антон Столітній очолив Полтавську обласну прокуратуру у вересні. ЗМІСТ писав, що прокуратура позивалася до Держгеокадастру Полтавщини щодо незаконного виділення земель на понад мільярд гривень

Loading...