Рибрий ресторан у Полтаві
Рибрий ресторан у Полтаві

(Фото – фейсбук-сторінка «Анчоусної»)

Не так давно у нашому місті почали з`являтися заклади в яких є великий асортимент свіжих морепродуктів. Ми розповімо про три таких заклади, які розташувалися в центрі Полтави.

Один з таких – ресторан Do Morе на вулиці Стрітенській, 28.

Тут полтавці можуть посмакувати устрицями – мушлі від цих молюсків розсипані на підвіконнях та вазонах будівлі. Також тут можна замовити лангустів, креветки, мідії, кільця кальмарів та шашлик з морепродуктів. У меню є і класичні страви європейської кухні.

Крім того, смакувати тут можна під звуки живої музики, адже на подвір`я ресторану запрошують саксофоніста чи кларнетиста, які виконують мелодії.

За версією українського медіаресурсу «Ресторатор», цей заклад увійшов до трійки тих, які варто відвідати в Полтаві. У «Рестораторі» кажуть, що Do More – невеликий ресторанчик, який за форматом більше нагадує міське кафе.

Його концепція – популяризувати морепродукти серед жителів міста, які можуть не «за всі гроші світу» випити келих просекко і з'їсти кілька устриць.

Замість тарілок їжу подають в картонних коробочках. В інтер'єрі переважають метал, дерево і рослини в горщиках. Меню поки скромне, але є мідії, устриці, хот-доги і гамбургери. Наливають вина, коктейлі, пиво та безалкогольні напої.

Тут рекомендують перш за все спробувати: бургер (55 грн), устриці (35 грн / шт.), лангустин (33 грн), просекко (45 грн). Кухню з цього закладу можна замовити з собою.

Молюски в Do More (Фото з фейсбук сторінки закладу)

Ще один заклад з асортиментом морепродуктів у меню – ресторан «Риба» на вулиці 1100-річчя Полтави, 12.

Крім різних молюсків, тут можна замовити суші та різні види морських та океанічних риб.

Інтер`єр продуманий з використанням багатьох деталей, які так чи інакше пов`язані з морем.  Ресторан «Риба» у Полтаві відкрився влітку цього року, але про цей заклад відвідувачі вже залишили коментарі у мережі. Один з них такий:

«Заклад вітає friendly service, що не нав'язливий, за це вам теж + Кухня, неймовірно смачна. Змушує дивуватися і дизайн закладу, все стильно і не завжди, хочеться сидіти, розглядати і навіть чіпати все навколо. Комфорт – це теж коник закладу».

Законтактувати із закладом «Риба» можна за телефоном 0509907290.

4 листопада у Полтаві на вулиці Стрітенській, 23 відкрилася «Анчоусна» від мережі «Чорноморка».

Власники говорять, що у нашому місті відкрили найбільшу анчоусну в Україні .

Тут годують рибою та морепродуктами. Щодня пригощають гарячою юшкою з 12:00 до 16:00. «Чорноморка» – це мережа гастрономічних крамниць, які солять, смажать і продають оптом рибу та морепродукти власного вилову.

Формат «Анчоусна» – це заклади, що спеціалізуються на дрібній рибі власного улову. Франшизи цього проєкту вже відкриті у Львові, Вінниці та Білій Церкві. Найближчим часом плануєтьтся відкриття закладів в Ірпіні, Дніпрі та Броварах.

У 2019 році мережа «Чорноморка» отримала відзнаку «Вибір року» як кращий рибний ресторан. Рибу ловлять на причалі в Одеській області, у селі Миколаївка.

Зателефонувати до закладу «Анчоусна» у Полтаві можна за номером 0965440505.

Loading...