Де в Полтаві встановлять меморіальні дошки чотирьом загиблим воїнам

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Світлина ЗМІСТу

Пам’ять Володимира Кісельова, Павла Іващенка, Олексія Крижанівського та Артема Медвєдєва вшанують у Полтаві у вигляді меморіальних та інформаційних дошок.

Про це 22 лютого на засіданні виконавчого комітету Полтавської міської ради повідомила директорка Департаменту культури, молоді та сім’ї Олена Ромас.

Інформаційну дошку встановлять Герою України Володимиру Кісельову на вулиці Дмитра Коряка, 2А. Це фасадна частина будинку, який виходить на однойменну  вулицю Володимира Кісельова. 

Володимир Кісельов
Володимир Кісельов

Павлові Іващенку, який загинув у липні 2022 року, буде встановлена меморіальна дошка за адресою вулиця Шевченка, 14. Це фасадна частина Полтавського міського багатопрофільного ліцею №1.

Також вшанують пам’ять Олексія Крижанівського, який загинув у липні 2023 року поблизу Авдіївки на Донеччині. Меморіальну дошку встановлять на фасаді будівлі Полтавської загальноосвітньої школи I-III ступенів №9 за адресою вулиця Шведська, 3. 

За цією ж адресою встановлять меморіальну дошку воїну Артему Медвєдєву, який загинув у серпні 2022 року в Миколаївській області.

Артем Медвєдєв

Нагадаємо, ЗМІСТ писав, що у Полтаві відкрили меморіальну дошку Джохарові Дудаєву – лідерові чеченського визвольного руху. Дошку урочисто відкрили 15 лютого, а попереднє рішення про її встановлення ухвалили під час засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради 31 січня.

Також на Полтавщині відкрили меморіальну дошку полеглому снайперу Сергію Марьєнкову

12 лютого, в роковини загибелі старшого солдата Сергія Марьєнкова, в його рідному селі Новоселівці відкрили меморіальну дошку. 

На відкриття прийшли рідні, друзі загиблого, однокласники, бойові побратими, односельці, щоб вшанувати та вкотре схилити голови перед подвигом полеглого воїна.