Департамент будівництва укладе договір на утримання доріг майже на 100 млн грн

Автор: Наталія Норіцина, 6 лютого, 10:19

Департамент будівництва двічі оголошував тендер на утримання місцевих доріг, але через недостатню кількість учасників система ProZorro відміняла закупівлю. Тому Департамент застосував переговорну процедуру та має намір укласти договір з компанією «АЛВІ РОД», яка брала участь у відкритих торгах.

Наприкінці минулого року стало відомо, що місцеві дороги переходять на баланс Полтавської ОДА. А опікуватиметься ними Департамент будівництва. 28-го листопада Департамент оголосив тендер на утримання доріг. Мова йде про проведення необхідних робіт протягом року: і у зимовий, і у літній час.

Але свою пропозицію подала лише одна компанія – Консорціум «АЛВІ РОД». Електронна система ProZorro відмінила процедуру закупівлі, адже для проведення аукціону потрібно хоча б два учасники.

3-го січня Департамент оголосив аналогічний тендер. Але, як і минулого разу, участь у ньому взяла лише одна компанія – «АЛВІ РОД». І система знову відмінила процедуру.

Закону України «Про публічні закупівлі» передбачає виняткові випадки, коли замовник може застосувати переговорну процедуру. Один з них: двічі відмінений тендер через недостатню кількість учасників. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від зазначених у тендерній документації.

«Компанія «АЛВІ РОД» двічі була єдиним учасником, який брав участь у тендерах на утримання доріг. Її документація та діяльність відповідали нашим вимогам. Тому після двох невдалих спроб провести закупівлю ми діяли за законом та застосували переговорну процедуру. Адже опікуватися дорогами потрібно вже зараз», – розповідає директор Департаменту Тимофій Голбан.

Тимофій Голбан

Договір передбачає, що Консорціум «АЛВІ РОД» рік утримуватиме місцеві дороги Полтавщини за 97,94 млн грн. Очікувана вартість закупівлі складала 97,95 млн грн.

«АЛВІ РОД» – це об’єднання промислових підприємств Німеччини та Латвії, які спеціалізуються на великих інфраструктурних проектах у сфері дорожнього будівництва і машинобудування. Консорціум реалізовував проекти у Німеччині, Азербайджані, Латвії та Африці.

До речі, Департамент працює над запуском порталу, який показуватиме стан усіх доріг, які перебувають на його балансі. Він діятиме по аналогії з порталом «Будуємо прозоро!» і міститиме інформацію про всі об’єкти, які зводяться в області.

За матеріалом прес-служби Полтавської ОДА  

Опублікована: 6 лютого 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація