photo_2021-09-24_12-28-43

За порядок денний засідання проголосували 17 депутатів з 42. Цих голосів недостатньо, щоб розглянути заплановані питання. Фактично це означає що міський голова втратив більшість.

Про це відомо з засідання Полтавської міської ради 24 вересня.

Олександр Мамай поставив на голосування порядок денний. 17 депутатів проголосували «за», 1 був «проти», а ще 22 не проголосували взагалі. 

Таке голосування показало, що коаліція довкола міського голови «похитнулася» і зараз він не має достатньої кількості голосів з фракцій, які фактично в коаліції. Йдеться про «Європейську Солідарність», «Опозиційну платформу – За життя», «Партію простих людей Сергія Капліна» та «За майбутнє».

Найяскравіше з коаліції проти голосування за порядок денний виступили з «Європейської солідарності». Депутатка Юлія Городчаніна заявила, що Мамай незаконно ігнорує їхні проєкти рішень. Необхідність розгляду її проєктів підтримав секретар Андрії Карпов, фактично виступивши проти Мамая.

Через нестачу голосів, Олександр Мамай запропонував оголосити перерву і порадитися з головами фракцій або поставити на голосування, що стосуються виключно проблеми з опаленням 109 мікрорайону Полтави.

Опозиційні депутати з фракцій «Слуга народу», «Свобода» та «Рідне місто» повідомили, що міський голова хоче протиснути порядок денний, але сам порушує регламент, тому вони відмовляються голосувати. Олександр Удовіченко сказав, що вони «завалять голосування», якщо компромісу з депутатами не буде.

Loading...