Директор КП «Полтава-сервіс» оскаржує своє звільнення в суді

Автор: Віталій Крицький, 12 січня, 13:33

Фото: Олександр Нос (Джерело - irt.pl.ua)


Справу розглядають в Октябрському районному суді.

Згідно з ухвалою, яку опублікували 23 грудня 2019 року в судовому реєстрі, Олександр Нос позивається до комунального підприємства «Полтава-сервіс» ПМР та управління адміністративних послуг ПМР.

Ексдиректор КП вимагає скасувати наказ начальника управління адміністративних послуг Полтавської міської ради № 2 від 30 вересня 2019 року «Про розірвання контракту», визнати незаконним та скасувати наказ начальника Управління адміністративних послуг Полтавської міської ради № 3 від 1 жовтня «Про введення в дію наказу від 30.09.2019 року “Про розірвання контракту”» та поновити себе на роботі в Комунальному підприємстві «Полтава-сервіс» Полтавської міської ради на посаді директора з дати звільнення.

Перше засідання для розгляду справи по суті 8 січня не відбулося – не з’явився представник управління адмінпослуг. Наступне засідання призначили 24 січня о 10:30.

Справу розглядає суддя Октябрського районного суду Алла Чуванова.

Пригадаємо, декларацію перед звільненням з посади Олександр Нос подав 24 листопада. Наразі обов’язки директора виконує його заступник, «свободівець» Дмитро Бурмака.

Опублікована: 12 січня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація