uzrwmufotust2fj9

За результатами конкурсу на вакантну посаду, радниця голови ПОДА з освітніх питань Віта Ковальська набрала найбільше балів та стала переможницею. Після перевірки та офіційного затвердження вона стане головною освітянкою області.

Усього на посаду директора Департаменту освіти і науки ПОДА претендувало 4 людини. За результатами співбесіди, яка відбулася 10 березня, очолюватиме його Віта Ковальська. Про це ЗМІСТу стало відомо з опублікованих результатів.

Віта Ковальська родом з Харкова і є докторкою юридичних наук. У 2015-2016 роках вона була деканкою юридичного факультету адміністративного права та процесу Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. З 2016 року вона професорка кафедри Державного університету інфраструктури та технологій. Також вона є членкинею Ради адвокатів Харківської області.

Пригадаємо, ЗМІСТ розповідав про інших претендентів на посаду очільника Департаменту освіти і науки.

Раніше Департамент очолювала Олена Харченко, але звільнилася у зв’язку реорганізації 5 департаментів Полтавської ОДА. У межах реорганізації Департамент освіти і науки ПОДА переформатується в Департамент освіти і науки, молоді та спорту ПОДА шляхом приєднання Управління сім’ї молоді та спорту ПОДА.

Loading...