Нині воїни 116-ої бригади територіальної оборони знаходяться на донецькому напрямку в Авдіївці. Щоб контролювати ворога, їм потрібен тепловізор.

Про це ЗМІСТу повідомила волонтерка благодійної організації «Даруємо радість» Олена Мусієнко. Збір проводить волонтерка Юлія Чердак.

За допомогою для тероборонівців звернулася полтавка Лілія Занько, яка служить у 116 бригаді. Благодійна організація «Даруємо радість» займається допомогою для дітей, переселенців та людей похилого віку. Допомогати військовим – новий досвід для волонтерів цієї організації. 

Організацію «Даруємо радість» створили для допомоги людям з усієї України. Гуманітарна допомога надходить волонтерам у Полтаву, у Жовті води та Запоріжжя. З цих міст вони відправляють допомогу тим, хто її потребує.

Крім тепловізорів, воїнам 116-ої бригади територіальної оборони потрібні також розкладачки та зимові шини для автомобіля УАЗ. Допомогти військовим можна, надіславши кошти на карту за посиланням. Після закупівлі організація надасть фотозвіт на своїй сторінці в інстаграмі.  

Нагадаємо, що нині триває збір коштів на лікування для тероборонівця Дмитра Кербута, який зазнав поранення під Соледаром 19 січня. Дружина воїна Галина розповіла ЗМІСТу, що кошти потрібні для подальшої реабілітації та пластики обличчя, адже найбільше постраждали ніс та щелепа Дмитра.

Також триває збір на 5 рацій та 50 зимових спальних мішків для десантників. Спорядження потребує 77-ма окрема аеромобільна бригада, в якій служать багато наших земляків з Полтави.  Вартість спорядження – 550 тис. грн. 

Loading...