ДНК-експертиза підтвердила загибель зниклого ветерана з Полтавщини

Денис Лапшин
Денис Лапшин

Колаж ЗМІСТу. Фото надали в Шишацькій селищній раді

Воїн, який став на захист України ще у 2014 році та повернувся до лав ЗСУ під час повномасштабного вторгнення, тривалий час вважався зниклим безвісти.

Денис Лапшин перебував на фронті ще з 2014 року. Про те, що захисник поліг у бою, повідомили у Шишацькій громаді.

Денис Лапшин майже рік вважався зниклим безвісти

Захисник народився 6 липня 1982 року у Краснодарському краї. У 1987 році разом із родиною переїхав до селища Шишаки. Після закінчення школи здобув фах столяра у Полтавському професійно-технічному училищі № 1. Односельці кажуть, що він ніколи не цурався праці, працював у різних сферах, був щирим, працьовитим і відповідальним.

Денис був люблячим чоловіком і турботливим батьком. Разом із дружиною він виховував двох доньок. Родина була для нього найбільшою цінністю, джерелом сили й сенсом життя.

У 2014–2015 роках Денис став на захист України. Під час повномасштабного вторгнення РФ він теж не залишився осторонь. 12 листопада 2024 року знову став до лав ЗСУ. Довгих дев’ять місяців Денис Лапшин вважався безвісти зниклим. ДНК-експертиза підтвердила загибель воїна.

Вічна пам’ять захиснику!

Згадаймо імена полеглих захисників

Руслан Пририйма з 2014 року став на захист України. 24 лютого 2022 року з першого дня повномасштабного вторгнення став на захист України. Під час служби неодноразово був відзначений державними нагородами. 7 грудня 2025 року молодший сержант Збройних сил України відійшов у вічність у військовому госпіталі міста Дніпра.

Віталій Демченко народився 17 липня 1993 року та проживав у Решетилівці. З початком повномасштабної війни чоловік вирішив приєднатися до лав захисників. Нещодавно експертиза ДНК підтвердила загибель солдата Віталія Демченка, який майже два роки вважався зниклим безвісти. Свій останній бій захисник виконав 5 квітня 2024 року.