IMG_4339

29 червня у Полтаві відіграє концерт у межах проєкту «Оранжерея». Це новий сольний альбом Святослава Вакарчука.

Акомпанувати на концерті будуть музиканти гурту «Океан Ельзи», а співатимуть Святослав Вакарчук разом із співачкою з Полтавщини Віталіною Мусієнко. 

ЗМІСТ за чашкою кави поспілкувався із бас-гітаристом «Океану Ельзи» – Денисом Дудком. Говорили про Полтаву, футбол та книжки.

За словами Дениса Дудка у Полтаві він вже не вперше, а його менеджери перший раз. Тож він вирішив вкотре прогулятися Полтавою:

«Полтава – дуже симпатичне місто, дуже приємне. Ми вийшли погуляти спеціально. Дівчата ніколи не були у Полтаві і я вирішив їх вивести на прогулянку. Ми гуляли недовго, але тим паче. Чесно, я особливо не знаю у Полтаві конкретних місць. Ми просто вийшли та пішли куди-небудь і  просто гуляли вулицями».

Після розмови Денис Дудко у книгарні ЗМІСТ придбав собі книгу автора Віктора Єрофеєва «Тіло». Музикант поділився, що це його улюблений автор за чиєю творчістю він активно слідкує.

Нагадаємо, ЗМІСТ писав, що співачка з Полтавщини долучилася до запису альбому Святослава Вакарчука «Оранжерея». Віталіна Мусієнко родом із селища Котельва, що на Полтавщині. У 2016 році вона перемогла у 6 сезоні вокального шоу «Голос країни». За умовами конкурсу, вона отримала квартиру в Києві, а також можливість записати власні пісню та кліп.

Дівчина виконала кілька пісень в авторському проєкті Святослава Вакарчука «Оранжерея».

Loading...