Фото – Mironenko design

Полтавська студія Mironenko design розробила дизайн майбутнього е-квитка.

Про це повідомили у соцмережах студії.

Варіанти карток представлені у форматах соціальної і транспортної, які є персоніфікованими та загальними. На картках зображені:

  • логотип компанії «Фарго Сістемс», яка виграла конкурс із запровадження системи АСООП;
  • унікальний штрих код споживача;
  • герб Полтави;
  • елементи вишивки;
  • на персоніфікованих картках – фото і ПІБ власника.

«Для прикладу ми взяли Гоголя і Котляревського. Символічно, чи не так? Мета інновації з квитком – спростити та зробити більш прозорою оплату за проїзд, а наша – надати картці гарного та естетичного вигляду», – пишуть у соцмережах студії.

Фото – Mironenko design
Фото – Mironenko design
Фото – Mironenko design
Фото – Mironenko design
Фото – Mironenko design
Фото – Mironenko design

Раніше керівник «Фарго Сістемс» Максим Голдиш говорив ЗМІСТу, що дизайн не остаточний. Його ще мають розглянути під час громадського обговорення та затвердити під час виконкому.

Нагадаємо, 23 листопада в автобусі № 15 «Критий ринок – Техуніверситет – Балакіна – Критий ринок» розпочали тестувати ручний валідатор.

Після впровадження  автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті усіх форм власності в Полтаві введуть в дію нову маршрутну мережу. У новій мережі працюватиме 10 тролейбусних та 34 автобусних маршрутів. 

10 серпня конкурсна комісія обрала компанію-переможця, яка здійснюватиме справляння плати за транспортні послуги в безготівковому вигляді. За результатами голосування комісії, переможцем стало ТОВ «Фарго сістемс».  Компанія отримуватиме 9,9% від вартості квитка. З цих 9,9%  частину (2%) забирає банк. Ще 38% податків. Частину коштів витрачатимуть на процесинг, а компанії лишиться 2% з цих 9,9%.

ТОВ «Фарго сістемс» запровадженням електронного квитка займатиметься спільно з дилером SymbolTransport. Ця компанія реалізовувала схожі проєкти в українських містах.

Згідно з  умовами договору, документ діятиме десять років. Якщо за місяць до закінчення дії договору жодна сторона письмово не повідомить про його розірвання, то угода продовжиться на 5 років. Розірвати договір з компанією можна буде лише через суд.

ТОВ «Фарго Сістемс» має виготовити електронні квитки усіх необхідних видів. Серед них є багаторазові та разові не персоніфіковані, багаторазові персоніфіковані, службові, пільгові та інші. Компанія має облаштувати пункти видачі, продажу та поповнення електронних квитків (ПВППЕК). Реалізація електронних квитків та тарифних пакетів має проводитися через пункти постійно.

ЗМІСТ поговорив з ексначальником відділу  з питань транспортних перевезень та зв'язку Артемом Іванюком про зміни у громадських перевезеннях, на які очікувати містянам надалі.

Loading...