SX6syzXqKaCG1EkZ

Тимчасово виконуючий обов’язки голови ОДА Роман Товстий видав три розпорядження, згідно з якими підприємства, дотичні до Тараса Кутового, отримають у власність гектари лісу та землю.

ЗМІСТ уже повідомляв, що 18 квітня Роман Товстий своїм розпорядженням передав 3,4 га лісу в оренду на 49 років ТОВ «ВП «Панорама» – колишнім газетярям, які дотичні до екс-міністра агарної політики Тараса Кутового.

Зокрема засновником ТОВ «ВП «Панорма» є ТОВ «АРТА управління активами», що діє від венчурного інвестиційного фонду «Градієнт». Екс-міністр прямо в декларації вказав, що є інвестором «АРТА управління активами» та власником товарного знаку «Градієнт».

Дослідивши інші розпорядження тимчасово виконуючого голови ОДА, що опубліковані на сайті облдержадміністрації, ми дізналися, що це не всі «подарунки» для Тараса Кутового. Адже в той же день Роман Товстий передав в оренду 3,2 га ділянки лісу під Пирятином. Орендатором стало ТОВ «Платінум інвест».

Засновником і керівником останнього є Анатолій Матюнін – бізнес-партнер Тараса Кутового. Також саме він був довіреним лицем Тараса Кутового на виборах у 2014 році.

Зауважимо, що в реєстрі юросіб є ще одне ТОВ «Платинум інвест». За іронією долі, воно наближене до ще одного колишнього міністра, а саме – міністра інфраструктури уряду Миколи Азарова Володимира Козака. Різниця в назві в одну літеру, але через неї ми спочатку дали неточну інформацію.

Також виявилось, що 2 квітня на сайті ОДА опубліковане розпорядження щодо дозволу ТОВ «Гребінкатехнопарк» на розробку техдокументації щодо відведення 40 га землі під будівництво електростанції.

Власником цього підприємства є все те ж «АРТА управління активами», що діє від імені венчурного інвестиційного фонду «Градієнт». За однією адресою з ТОВ «Гребінкатехнопарк» зареєстроване «Гребінкатехнопарк-1». Підприємства мають також спільний номер і засновника. Директором «Гребінкатехнопарк-1» є вищезгаданий Анатолій Матюнін.

Таким чином за квітень колишній міністр отримав від ОДА 6,6 га землі для створення зони відпочинку та може отримати 40 гектарів землі під електростанцію.

Loading...