Євген Клопотенко у садибі Олени Щербань
Євген Клопотенко у садибі Олени Щербань

Фото надане Оленою Щербань

6 жовтня культура приготування борщу увійшла до національного переліку елементів нематеріальної спадщини України. Експерткою та консультанткою під час підготовки елементу до подання стала опішнянська етнологиня Олена Щербань.

Про це ЗМІСТу 10 листопада розповіла докторка історичних наук, етнологиня, популяризаторка гастрономічної культури та засновниця садиби-музею «Лялина світлиця» Олена Щербань. За словами етнологині, їй належить авторство формулювання «культура приготування борщу»:

«Я відстоюю культуру харчу, а не саму українську кухню. Культура харчування – це набагато більше, ніж просто кухня. Вона включає не тільки процес приготування, а й процес заготівлі продуктів та їх збереження, термічну обробку, технології приготування, порційність, подачу до столу».

Олена Щербань каже, що Євген Клопотенко двічі приїздив за консультаціями до її садиби. Під час цих візитів Щербань проводила майстер-класи з приготування традиційних українських страв, зокрема різновидів борщів, як-от борщик класичний з галушками, борщик на основі бурякового квасу, борщик з грушами тощо.

Євген Клопотенко пише, що об’їздив всю Україну, щоб відтворити борщ, від якого «піднебіння лоскоче». Після цього, в Україні офіційно назвали борщ вітчизняною національною стравою. Як повідомив Євген Клопотенко, він домагатиметься включення страви до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО як традиційно української. За словами Клопотенка, цей крок став своєрідною відповіддю Росії, яка періодично намагалася привласнити український борщ.

Loading...