QGoBmq2R5KvLXucp

Вже близько місяця містом ширяться чутки, що Лінія магазинів EVA нібито поглинула полтавську мережу «Астера». Хтось знайшов цьому підтвердження у власних анонімних джерелах, інші ж роблять висновки з того, що на місці кожного магазину «Астери» облаштовують характерні помаранчеві крамнички. Однак у самій EVA факт «поглинання» спростовують, пояснюючи, що просто домовилися про оренду тих самих приміщень.

За даними прес-служби Компанії, Лінія магазинів EVA планує у 2018 році зміцнити свої позиції в регіонах. Для цього EVA орендує торгові площі і готує до відкриття нові торгові об'єкти. Територія Полтавщини теж не стала винятком.

Як повідомляє виконавча директорка Лінії магазинів EVA Ольга Шевченко, для цього Компанії не потрібно було поглинати полтавську мережу, адже «Астера» сама вирішила закрити свої крамниці.  

«На 2018 рік ми запланували велику кількість відкриттів, у тому числі, в місті Полтаві й Полтавській області. Як нам стало відомо, наприкінці 2017-го року торгова мережа «Астера» прийняла рішення про закриття своїх магазинів, у зв'язку з чим були проведені переговори і узгоджена оренда вільних торгових приміщень», – зазначила Ольга Шевченко.

Цей факт, за словами директорки, значно зменшить для Компанії людські і фінансові витрати на пошук нових торгових майданчиків у Полтаві та інших населених пунктах Полтавської області. Тож, відкриття нових крамниць відбудеться вже в лютому 2018 року.

Зазначимо, у 2017 році Лінія магазинів EVA (керуюча компанія ТОВ «РУШ») відкрила рекордну кількість магазинів – 168. Станом на 6-те лютого 2018 року кількість магазинів під брендом EVA сягнула 613.

Довідка 

Лінія магазинів EVA (керуюча компанія ТОВ «РУШ») – національна мережа магазинів, яка реалізує товари декоративної косметики, товари по догляду за обличчям і тілом, біжутерію, аксесуари, товарів по догляду за будинком й дитячі товари.

Компанія «РУШ» створена в 2002 році в м. Дніпро. Діяльність компанії – роздрібна торгівля парфюмерно-косметичною продукцією через власну мережу спеціалізованих магазинів під брендом «Лінія магазинів EVA».

EVA налічує 613 магазинів по всій території України (станом на 06.02.2018), 30 тисяч асортиментних позицій, 37 власних торгових марок, більш ніж 7600 співробітників.

Loading...