Газодобувна компанія взяла в оренду частину «Будинку Кукоби»

«Фонд захисту і підтримки талановитих дітей» здає приміщення, яке раніше продавали під готель, SPA-готель, освітній чи медичний заклад, офіс, банк або представництво.
Про стало відомо публічних закупівель «Рrozorro» у середу, 7 серпня.
Згідно з договором, загальна площа орендованих приміщень становить 1 тис.372,7 кв. м. Йдеться про оренду «Укргаздобуванням» приміщення площею 676,8 кв. м на другому поверсі, та приміщення площею 695,9 кв. м на третьому.
За ці приміщення громадська організація «Фонд захисту і підтримки талановитих дітей» імені Анатолія Кукоби буде отримувати 274 тис. 540 грн на місяць, тобто по 200 грн за 1 кв.м.
Нагадаємо, що рішення про будівництво цієї чотириповерхової будівлі було прийнято Фондом підтримки талановитих дітей ще у 2004 році. Через те, що Фонд організував міський голова Полтави Анатолій Кукоба, то у місті новобудова отримала неофіційну назву «Будинок Кукоби».
Як повідомляє ІВ «Полтавщина», спочатку будівлю планували віддати талановитим дітям. Але зараз про дітей вже не згадують. З 2013 року 4-поверхову цегляну будівлю продавали під готель, SPA-готель, освітній чи медичний заклад, офіс, банк або представництво.