Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

(Фото – dsk.pl.ua)

Проєктувати будівництво планують за інвестиційні кошти німецького товариства міжнародного співробітництва. Нині перемовини щодо гранту перебувають на фінальній стадії.

Про це 4 серпня ЗМІСТу розповів начальник Управління капітального будівництва Полтавської міської ради Максим Медведєв.

Виконавчий комітет ухвалив рішення «Про організацію будівництва та капітального ремонту об’єктів», яким змінили назву проєкту про будівництво лінії на Огнівку. Цього потребує законодавство.

«Перший транш – 40 тисяч євро. Нині ми ще знаємо скільки коштуватиме проєктування усього. Ці кошти потрібні для старту проєктування. Поки що ми збираємо документи для будівництва, тривають перемовини на фінальній стадії. Маленькі моменти узгоджуємо. Є наше законодавство та їхнє, тому важливо, щоб не суперечив проєкт», – каже Максим Медвєдєв.

Після узгодження домовленостей, розпочнеться робота над проєктом.

Також 4 серпня ухвалили зміни до програми розвитку електротранспорту передбачають «покриття» основних потреб «Полтаваелектроавтотрансу», що дозволять утримувати систему загалом. Усього передбачили фінансування на 2022 рік у розмірі 264 млн 320 тис. грн. Левова частка коштів піде на заробітні плати та електроенергію й паливо.

У програму також закладають будівництво тролейбусної лінії та оновлення тягових підстанцій, але більшість витрат – утримання вже існуючої системи.

Loading...