kqevz6xo7pjvn6hb

Оголосили збір волонтерської допомоги для військових у зоні проведення ООС та дітей з інтернату, яку відправлять разом з одним з військових капеланів.

Як повідомив ієрей Харківсько-Полтавської єпархії ПЦУ отець Олександр Горай, у четвер, 11 червня, у Свято-Михайлівському храмі у Полтаві буде передача освяченого прапора військовому капелану Харківсько-Полтавської єпархії ПЦУ отцю Євгену Пономаренко. Він приїде спеціально за прапором за благословінням Владики, а потім відвезе його безпосередньо на позиції 30 ОМБР. Цей прапор виготовили волонтери, зокрема Зоя Воронянська зробила на ньому розпис зображення Архангела Михаїла.

«Цього ж дня можна передати військовим, хто що зможе: щось спечене, із домашньої їжі, чи консервації. Військові дуже цінують дитячі малюнки. Також у цю поїздку отець заїде до інтернату міста Покровськ. Тому можна передати дитячі речі, іграшки, тощо. Забезпечення у них кепське. Військові часто самі дітям щось передають».

Тому, також, везуть допомогу в Покровський інтернат та Первомайський НВК. Останній у сірій зоні і за два кілометри від передової, там навчаються діти військовослужбовців.

Ті, хто виявить бажання допомогти дітям-сиротам чи військовим в ООС, можуть приносити допомогу у Свято-Михайлівський храм, що за адресою вулиця Волонтерська, 69. Попередньо можна зв`язатися з отцем Олександром Гораєм за телефоном 099 141 17 61.

«Потихеньку збираємо допомогу для Покровського інтернату та дітей у сірій зоні. Дякую всім, хто відгукнувся. Ми, як християни, повинні допомагати тим, хто цього потребує. А інакше в чому ж тоді сутність нашого з вами християнства, якщо ми відвернемось від тих, хто просить у нас допомоги?» – говорить отець Олександр Горай.

У Харківсько-Полтавської єпархії ПЦУ є волонтерський центр. Крім того, за час бойових дій на Сході в капеланському служінні на передовій, та в інших районах проведення ООС були задіяні 9 священнослужителів, там лаштували каплички, привозили ікони, проводили молебні.

Loading...