Із аеропорту «Полтава» відправляється перший рейс до Єгипту (ФОТО)

zqepZmyH8YhzqEXs

У вівторок, 26 березня, о 13:10 відбудеться перший виліт з аеропорту «Полтава» до Шарм-еш-Шейху.

Відвідувачі мали прийти за 3 години до вильоту, адже поки що в аеропорті діє «ручна» реєстрація пасажирів.

Перший рейс до Єгипту
Пасажири проходять реєстрацію
Полтавський аеропорт

Директор КП «Аеропорт-Полтава» Володимир Окара розповів, що виліт планується без затримки, на 13.10:

«Летить 149 пасажирів, але я можу помилятися. Буде літак Боїнг 737-700. Він прилетить, його обслуговують, потім він забере пасажирів».

Володимир Окара
Полтавський аеропорт

Раніше керівник Харківського відділення туроператора Join Up Вікторія Назаренко розповіла, що на цей рейс розкуплено 98 відсотків квитків.

Полтавський аеропорт приймає перший міжнародний рейс

Віталій, один із пасажирів, розповів, що діставався до аеропорту з Кременчука:

«Був трансфер організований. Їдемо з сім’єю відпочивати. Доїхали швидко, все вчасно, дорогу ремонтують,  а так, в принципі, без проблем».

Він відмітив, що приїжджати за три години до початку реєстрації не дуже зручно:

«Я б такий, щоб зробили стійку саморегістрації, це було б зручніше хоча б одну або дві».

Віталій раніше вилітав із Бориспіля, і каже, що головний аеропорт країни порівнювати з регіональним не дуже коректно:

«Видно, що все відремонтовано. Основне – ближче їхати, краще добиратися, з дітьми в дорозі легше. Навіть те, що чекати ще три години».

Полтавський аеропорт

Катерина, пасажирка, теж вирушає на відпочинок із родиною:

«Поки непогано, стоїмо в черзі, все йде по плану. Ми їхали з Харкова, власною автівкою. Насправді три години – це дуже довго, у нас в Харкові все швидше, максимум дві години. Але найбільше проблема, мені здається, це дороги, тому що центр Полтави в порівняні з Харковом – це взагалі… Дуже важко добратися».

Вона з чоловіком відмічає, що процес організовано непогано, хоча дівчата на реєстрації працюють без комп’ютерів.

Полтавський аеропорт

Серед пасажирів ми зустріли екс-очільника Подільської районної ради Вадима Дробитька:

«Поки все подобається. Подивимося, чи не буде рейс відкладатися. У принципі, все чисто, комфортно. З приводу оформлення документів, я так розумію, це тимчасове явище (ручна реєстрація - прим.ред)».

Він також вважає, що порівнювати наш аеропорт із київським аеропортом «Бориспіль» не можна, оскільки це зовсім інша категорія аеропорту:

«Для Полтави, я вважаю, це об’єктивно, нормально і достатньо. Дасть Бог, буде розвиватися, тоді можна буде  добудовувати».

Нагадаємо, 20 лютого 2019 року стало відомо, що полтавський аеропорт готовий до повноцінної роботи і перших рейсів до Єгипту і Туреччини.

Екс-голова Подільської райради Вадим Дробітько

ЗМІСТ показував, як виглядає полтавський аеропорт та наскільки він готовий до повноцінної роботи.

Раніше перший рейс з полтавського аеропорту до Анталії обіцяли   2 травня 2018 року. І коли до вильоту залишилося майже три тижні, стало відомо про нову дату – 9 травня. За чотири дні до вильоту стало відомо, що і його відклали. А 29 липня аеропорт прийняв перший рейс.

Полтавський аеропорт
Полтавський аеропорт
Полтавський аеропорт
Полтавський аеропорт

Серед присутніх – екс-очільник ОДА Валерій Головко.

Валерій Головко

Кореспондент Віталій Крицький

Фото Віталія Крицького і Олега Журавльова