Йому виповнилося б 54. Згадуємо як «Скрябін» запалював у Полтаві (ФОТО)

Фронтмен гурту «Скрябін» Андрій Кузьменко сьогодні міг би відзначати свій 54-й день народження. Життя артиста у 2015 році перервала трагічна ДТП.

ЗМІСТ пропонує згадати найкращі моменти з концертів «Скрябіна» у Полтаві. 

Андрій з перших днів Революції гідності допомогав там, а потім з перших днів бойових дій і тим, хто воював на Сході нашої держави. Надавав і матеріальну, і духовну допомогу, їздив неодноразово туди зі своїми концертами. У Києві надавав допомогу нашим пораненим, при чому цього не афішував. Часто їздив по військовим лікувальним закладам. Музикант завжди у своїх інтерв'ю розповідав, що найбільше в цьому житті боїться війни:

«Найбільше всього у світі я боюся війни. Війна – самий ідіотський винахід людей. І то, що вона час від часу повторюється — то є саме жахливе».

Одного разу в Полтаві на концерті на підтримку Євро-2012 артист пожартував, що свою нову пісню «Маршрутка» написав саме про полтавський громадський транспорт:

«Полтавці, напрошується питання: у вас є метро? Є, ви просто не знаєте про нього! Просто одна полтавська маршрутка здатна вмістити стільки людей, скільки вміщає київське метро за одну годину. І тому ми присвятили цьому виду транспорту цілий художній твір».

 Про наше місто Андрій висловлювався позитивно, часто на своїх концертах співав на одній сцені з прихильниками та пригощав їх різними напоями:

«Я в шоку, Полтаво! Я люблю собі тут повалятися у парку, навіть коли ви там ходите з боку і не знаєте, що я там лежу дуже скромно під лавочкою. Тут можна і під лавочкою спати, бо тут щастя в кожному сантиметрі».

Останній концерт у Полтаві «Скрябін» з Андрієм Кузьменко зіграв 15 листопада 2014 року. Переглянути відеозаписи з концертів у різних містах можна тут.