«Кацапи, наступають, але ми крепко окопалися. Нас звідти не виб’ють». Офіцер «Малиш» з фронту – громаді Полтавщини

Воїн з лубенської територіальної оборони з позивним «Малиш» прийняв командування одним із підрозділів замість пораненого командира.
Про це відомо з його відеозвернення, яке оприлюднила Полтавська окрема бригада територіальної оборони 30 січня.
Бійці бригади виконують завдання на бахмутському напрямку. Завдяки професійним діям по «Малиша», підкріпленню позиції та керівництву особовим складом, підрозділ протягом останнього тижня не має втрат

Усі ворожі атаки воїни бригади відбили:
«Дорогі матері, не переживайте. Ми гарно окопались, тримаємо позиції. За останній тиждень у нас втрат взагалі немає. Я, як командир, не допускатиму втрат. Кацапи наступають, але ми крепко окопалися. Нас звідти не виб’ють. Не переживайте, постараємося зберегти всіх людей. Ну, матері дорогі, перемога за нами», – каже «Малиш».

18 січня стало відомо, що полтавські військовослужбовці вирушили на Донеччину для виконання завдань з відбиття атак російських окупантів. Поставлені задачі для перемоги виконають у повному обсязі.
Нагадаємо, тероборона Полтавщини відпрацьовує вогневу підтримку піхоти. Також військові інструктори навчали особовий склад переміщуватися під час бою, вибирати позиції, працювати в парі, групами, відділеннями тощо. Усі тактичні питання для ефективного засвоєння відпрацьовували по кілька разів.
Бійці навчилися вибирати позиції та організовувати укриття для особового складу та техніки, тренувалися розпізнавати замасковані мінні пастки, розтяжки.