KAZKA, посунься: співачка з Полтави виграла альтернативне «Євробачення»

Автор: Аліса Куценко, 10 грудня, 08:34

Фото: KAZKA, посунься: співачка з Полтави виграла альтернативне «Євробачення» (Джерело - Віталій Пастух у facebook)


Молода співачка Валерія Наливайко (творчий псевдонім – Riya) отримала максимальні бали від журі та глядачів, і збирається на відбірковий тур «Євробачення».

Про перемогу Riya повідомила на своїй сторінці у facebook минулої неділі, 2 грудня. Вона розповіла ЗМІСТу, що інтернет-версія «Євробачення» North Vision Contest (NVC) відбувалася в YouTube в три етапи: два півфінали та фінал.

Конкурс проводиться з 2013 року, і здебільшого відомий фанатам «Євробачення».

KAZKA, посунься: співачка з Полтави виграла альтернативне «Євробачення» (Джерело – сторінка RIYA / Рія у facebook)

Пісні обирали самі організатори – члени Північного союзу мовлення, керівником якого є Ян Сіван. Серед українських композицій вони обрали авторську україномовну пісню Валерії Наливайко «Полюси». Про це сама співачка дізналася на початку листопада. На той момент «Полюси» були серед пісень-півфіналістів.

Голосували журі та глядачі з 50-ти країн. У фіналі, що відбувся 2 грудня, пісня стала беззаперечним переможцем: журі оцінило її на 206 балів, слухачі – на 186.

KAZKA, посунься: співачка з Полтави виграла альтернативне «Євробачення» (Джерело – YouTube)

Найвищі бали українці віддали Ірландія, Фінляндія, Казахстан, Мальта, Румунія, Росія, Норвегія, Польща, Угорщина, Іспанія, Нідерланди, Словаччина, Чорногорія.

Друге місце зайняла Грузія, третє – Греція.

KAZKA, посунься: співачка з Полтави виграла альтернативне «Євробачення» (Джерело – сторінка RIYA / Рія у facebook)

У четвер, 6 грудня, переможниця NVC подала заявку на відбірковий конкурс «Євробачення».

Як розповіла Riya, вона народилася в Полтаві, мешкала по вулиці Європейській та пішла до школи №38. У 7 років батьки через роботу переїхали до Рівного, а потім – до Києва. Дівчинка з 8-ми років грала на бандурі та співала у фольклорному ансамблі. Після закінчення школи вступила до Інституту журналістики КНУ імені Т.Г.Шевченка.

«Музика була зі мною завжди. Просто за порадою батьків, які хотіли для мене стабільну та постійну роботу, обрала журналістику. Музику залишила як хобі. Але, як з’ясувалося, робота в офісі з 9 до 6, дедлайни, верстка, редактура і “лєтучки” з часом перестали приносити задоволення», – розповіла співачка.

Більше чотирьох років вона працювала в різних друкованих та інтернет-виданнях, писала про економіку, моду, науку, техніку та авто. Після роботи Валерія Наливайко бігала на репетиції, щоб підготувати програму каверів відомих хітів для виступів у барах та ресторанах. Свої авторські пісні викладала в мережі, – каже, на радіо не могла пробитися.

Тим не менш, власних пісень накопичилося достатньо, і у вересні 2018 року вже як Riya випустила дебютний альбом «ЕЙФОRiya». Співачка співпрацює з продюсерами Віталієм Пастухом та Віталієм Ставнічуком (лейбл АртистUA).

Додамо, що дівчина дуже любить безпритульних тварин. Вона розповіла, що у неї мешкають дві кішки, яких вона підібрала на вулиці.

Опублікована: 10 грудня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація