IMG_1217

М’ясні вироби, свічки, варення, солоні тортики, вироби зі шкіри, видання полтавських письменників, крафтовий сир та багато іншого продають на ярмарку місцевих виробників у «Дія.Бізнес» в Полтаві.

Дводенний ярмарок завершиться 5 березня о 20:00. До цього часу полтавці можуть придбати й розпитати виробників про створення продукції, познайомитися з місцевими крафтовиками й придбати ексклюзивні товари.

ЗМІСТ побував на події та поспілкувався з місцевими підприємцями, які представляли свою продукцію й показує як це відбувається і що можна придбати.

Полтавський «Дія. Бізнес» влаштував ярмарок, щоб підтримати локальні бренди та популяризувати їхні вироби. Цією можливістю скористалася торгова марка «Два кума» Людмила з Миргорода розповіла, що їхнє родинне хобі переросло у підприємство з виробництва домашніх ковбас. Назва бренду відповідна, адже виготовляти ковбаси вирішили її чоловік Олександр та його кум. Вони кажуть, що часто беруть участь у ярмарках і це допомагає підприємцям створити власну спільноту:

«Мені тут дуже подобається. Ми почали спілкуватися з іншими учасниками, знаходити друзів, партнерів. Так утворюється певна спільнота, де ми представляємо і рекламуємо один одного».

Неподалік продає солоні тортики Людмила Басова з Харкова. У перший день був sold out, бо полтавцям її страви припали до душі. Сьогодні ж дівчина продає торти зі шпинатом та бісквітом, овочами, крем-сиром. Поряд стоять макаронси з горіхом, дорблю, пармезаном чи ягодами:

«Я дуже сумую за Харковом. У нас такі заходи проводили дуже часто. Ми там спілкувалися, знайомилися і я це дуже полюбила. Завдяки ярмаркам ми з полтавськими брендами тепер створюємо разом колаборації, ділимося досвідом і це приносить результати для наших брендів».

На першому поверсі «Дія. бізнес» вирують обговорення виробництва, полтавці розпитують крафтовиків як вони готують паштети, створюють свічки, шкіряні обгортки для паспортів чи дерев’яні іграшки. Тут можна знайти шкарпетки з опішнянськими візерунками від «Містохаб», трав’яні чаї і косметику від Richka, варення від Endorfin чи шеврон від Shkurka.

Асортимент товарів багатий і налічує сотні пропозицій від місцевих виробників, з-поміж яких полтавці. Більшість підприємців продовжують допомагати Збройним силам України й волонтерять, тож підтримка придбанням товарів не завадить нікому.

Більше дивіться у нашому фоторепортажі:

Loading...