Ie6ig5oFHHwajUfb

До Полтави завітав мандрівник із досвідом, що за останні 5 років побував у найнедоступніших куточках нашої планети. Про екстремальні фотозйомки та не менш екстремальні мандрівки розповів 30 березня на відкритій лекції Влад Куций.

Захід ініційований Полтавським осередком Української академії лідерства в рамках спортивного проекту «Вйо! Живи активно».

Запрошений спікер відкритої лекції ‒ людина, яка поділиться досвідом мандрівок. Монблан, Папуа, Турецька Рів’єра і незліченна кількість інших мандрівок ‒ все це є досвідом Влада Куцого. Він ‒ засновник команди Adventure Monsters, амбасадор The North Face Україна і професійний експедиційний фотограф.

За декілька останніх років Влад вcтиг побувати у найнедоступніших куточках нашої планети: Джунглі Папуа, активні вулкани Індонезії, М’янма, Камбоджа, Філіппіни, Таїланд, г. Монблан, г. Казбек, г. Ельбрус тощо. Також за цей час мандрівник побував на більшості відомих вершин українських Карпат. 

Влад Куций, фотограф і мандрівник

Спеціалізується хлопець на професійній експедиційній фотозйомці. Його роботи часто виставляють на National Geographic, Canon, The North Face, National Geographic Traveler та інші відомі видання та ресурси.

Про своє захоплення фотозйомкою Влад говорить так:

«Займаюсь фото вісім років. Багато чого фотографував: і весілля, і пейзажі. Просто шукав себе як фотографа. Хотів фотографувати те, що дійсно подобається. Мріяв поєднувати життя і це заняття».

Подорожує хлопець зі своєю дружиною, також в рамках свого проекту Adventure Monsters, бере в подорожі всіх охочих. Лозунг Влада по життю – «Їхати в ті країни, куди не їде ніхто. Задля ексклюзивних кадрів!».

«Мені цікаво фотографувати те, що сподобається людям, а ще краще, якщо це сподобається National Geographic», ‒ говорить фотограф.

Екстремальні фото Влада

Потрапляють фото Влада і до російського National Geographic, і до американського.

Окрім далеких екзотичних країн, подорожує Влад і Україною, зокрема це Карпати. Також багато мандрівок хлопця до Туреччини, але не до тієї, до якої вже звик український турист:

«Ми розробляємо унікальні маршрути, ходимо з рюкзаком, all inclusive не для нас».

Щодо гір, то фотограф переконаний, що фотографувати їх у підніжжі для нього дуже просто. Тому часто для вдалих кадрів доводиться навіть ризикувати життям, адже Влад підіймається в гори, несе на собі багато фототехніки. Іноді вага такого спорядження досягає 40 кілограмів, зазначає хлопець. Але це не ніщо, порівняно із тим яке задоволення він отримує від процесу.

Розповів Влад і про свою експедицію у тільки нещодавно відкриту для туризму країну ‒ М’янму. Для нього ця країна просто новий світ, це країна, до якої ще не ринули туристи. Вона повністю унікальна та атмосферна.

«Ця країна просто надихає на подорожі. Багато хто навіть не знає про її існування, раніше вона мала назву Бірма. Саме завдяки фото із подорожі до цієї країни, мене помітили багато видань», ‒ ділиться мандрівник.

Ця країна межує із Таїландом, ціновий діапазон подорожі навіть буде дешевшим, запевняє Влад. І головне – ця країна не втратила свою духовність. До неї хочеться повертатися знову і знову, говорить фотограф.

Учасники заходу

Про те, як же потрапляють фото Влада до відомого National Geographic, він говорить, що іноді посилає фото сам, а іноді просто ставить відмітки на своїх фото при публікації їх в Інтернеті. Головне – робити живі фото, ті, що передають дух самої подорожі, переконаний фотограф.

Присутня на заході студентка ПУЕТ Яна, говорить, що декілька разів їздила до Туреччини та Таїланду, і тому сьогодні прийшла послухати Влада про його досвід.

«Я часто подорожую і в межах України, і закордон. Але завжди виходить якось пасивно, просто обирала all inclusive. А влітку минулого року вирушила автостопом Україною, і мене це так захопило. Цього літа збираюся до Таїланду, але вже з рюкзаком і картою. Активний відпочинок дає враження на все життя», ‒ говорить Яна.

Loading...