Марш пам’яті полеглого героя АТО. Полтавців запрошують вшанувати Антона «Сіфа» Грицая

Автор: Вікторія Баберя, 14 лютого, 13:00

Фото: Полтавців запрошують вшанувати Антона Сіфа Грицая (Джерело - tribuna.pl.ua)


15 лютого у Полтаві відбудеться марш пам’яті полеглого героя АТО Антона «Сіфа» Грицая.

Як повідомляє Вадим Ямщиков на сторінці у Facebook, 15 лютого, на третю річницю загибелі бійця полку «Азов» Антона «Сіф» Грицая полтавських ультрас та небайдужих полтавців запрошують долучитися до маршу пам’яті загиблого героя.

Розпочнеться хода пам’яті біля Білої Альтанки о 19 годині.

Також о 12 годині, на центральному міському кладовищі на Алеї Героїв, де похований Антон Грицай, можна віддати шану та пригадати героя, який віддав своє життя за цілісність нашої країни.

Це вже втретє у Полтаві пройде хода пам’яті Антона «Сіфа» Грицая. Щорічно полтавці збираються разом, скандуючи «Антон Грицай — герої серед нас», тримаючи запалені фаєри у руках, проходять центральною вулицею міста до меморіальної дошки на честь Антона на будівлі ПНПУ імені В. Г. Короленка.

Марш пам'яті Антона Грицая

Довідка

Антон «Сіф» Грицай народився 7 травня 1987 року у Полтаві та загинув під час наступальної операції 15 лютого 2015 року поблизу села Широкине Волноваського району, що на Донеччині. Посмертно нагороджений орденом «За мужність» III ступеня, медаллю УПЦ КП «За жертовність і любов до України» та нагороджений відзнакою «За вірність народу України» І ступеня.

Опублікована: 14 лютого 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація