Медичний заклад на Полтавщині відновлює прийом на планове лікування

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Джерело – verkhovyna.life

Лікарня в Лубнах надає допомогу в екстрених випадках, а також почала приймати на планове лікування.

Про це повідомила директорка Лубенської лікарні інтенсивного лікування Лариса Сухопар 28 березня:

«Нині лікарня працює в штатному режимі. Раніше приймали тільки екстрені випадки, а віднедавна приймаємо й на планове лікування. Найбільш завантажена онкологія, тому що збільшився потік онкохворих, які проходять лікування з інших областей. Зменшилася кількість інфекційний хвороб, ковіду зменшилося [...]. У реанімації менше пацієнтів. Пологовий у нас заповнений потроху, онкологія, терапії й ЛОР менше. Хірургія приймає не планові, а екстрені випадки». 

За словами директорки лікарні, кількість пацієнтів із коронавірусною хворобою зменшилася за рахунок вакцинації, а також через розривання ланцюгів передачі інфекції. 

Лариса Сухопар говорить, що до лікарні прийшли працювати нові фахівці, зокрема лікарі-інтерни з інших областей, а також гінеколог. Заклад не має дефіциту кадрів. 

Лікування в лікарні безкоштовне, у закладі вистачає перев’язувального матеріалу, антибіотиків, деззасобів, шприців, крапельниць. 

За словами очільниці закладу, у разі вимагання коштів можна поскаржитися за наступними номерами: 76 733, 050 643 24 38. 

Нагадаємо, що оновили номери для консультацій із лікарями полтавської обласної лікарні.