Міська влада побудує футбольне поле поблизу стадіону «Ворскла» за 4 мільйони гривень

Автор: Максим Самойдюк, 8 жовтня, 16:13

Фото: Міська влада побудує футбольне поле поблизу стадіону «Ворскла» за 4 мільйони гривень (фото - poltava.to)


Але це не точно. Міське управління капітального будівництва проводить тендер щодо будівництва футбольного поля за стадіоном «Ворскла». У результаті торгів без конкуренції ймовірна вартість робіт – 4,2 млн грн.

ЗМІСТ продовжує слідкувати за тим, що міська влада називає «конкурентні торги». 20 вересня УКБ виконкому полтавської міськради оголоси тендер на будівництво футбольного за стадіоном «Ворскла». Орієнтовна вартість робіт – 4 млн 276 тис. 970 грн.

7 жовтня відбулися торги, на які зайшли два підприємства:

  • ТОВ «Добробуд-інвест»;
  • ПП «Івіс 2008».

Перемогу здобуло перше, яке запропонувало на 7 тис. грн менше очікуваної вартості. Їх конкурент ПП «Івіс 2008» подав пропозицію взагалі лише на 100 грн менше, ніж очікували в УКБ.

Відмічаємо роботу закупівельників УКБ, які повністю вгадали з очікуваною вартістю робіт об’єкта за кілька мільйонів гривень.

На торгах обидва підприємства не конкурували взагалі й потреби в цьому не було, адже ПП «Івіс 2008» не надало інформацію про матеріально-технічне забезпечення та довідку про відсутність податкового боргу, як того вимагав замовник. Станом на 1 вересня, згідно з даними ДФС, підприємство має заборгованість 6 тис. 660 грн.

Таким чином, навіть якби пропозиція ПП «Івіс 2008» була економічно вигідніше, ніж пропозиція ТОВ «Добробуд-інвест», то тендерний комітет УКБ мав би повне право її відхилити. Схоже, що ПП «Івіс 2008» зайшло просто «постояти».

ТОВ «Добробуд-інвест» засноване у 2017 році Володимиром Прозапасом. Його дружина Валентина Прозапас раніше працювала головним спеціалістом в міському управлінні земельних ресурсів та земельного кадастру.

За два роки підприємство отримало 39 підрядів від держустанов на суму 26 млн грн. Зокрема, ремонтувало приміщення ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» й морг Зінківської ЦРЛ. По останньому є питання у правоохоронців, які вважають, що при ремонті розікрали 118 тис. грн.

Якщо з «Добробуд-інвест» укладуть договір, то роботи підприємство має виконати до червня 2020 року. Зауважимо, що 7 жовтня УКБ уклало з ТОВ «Добробуд-інвест» й прямий договір (без тендеру) на будівництво спортивного майданчика вартістю 1,5 млн грн поблизу 3-ого ліцею (по вул. Чорновола, 3).

Опублікована: 8 жовтня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація