Міська влада Полтави погодила демонтаж «Космолоту» на зупинці «вулиця Героїв-Чорнобильців»

Автор: Вікторія Баберя, 11 липня, 13:39

Фото: Міська влада Полтави погодила демонтаж «Космолоту» на зупинці «вулиця Героїв-Чорнобильців»


Відповідне рішення ухвалила депкомісія з питань розміщення тимчасових і малих архітектурних форм.

Власник МАФу ФОП Обломієв Богдан Ігорович не зміг ні усунути недоліки, ні оформити дозвільні документи, ні демонтувати споруду власноруч. Про це повідомив депутат Полтавської міськради та член комісії Вадим Ямщиков.

«Згідно з правилами благоустрою Полтави, 20 травня питання розглянули на комісії. Наприкінці червня підписали протокол на демонтаж».

Зауважимо, раніше ЗМІСТ повідомляв, що виявили наступні порушення щодо МАФу на зупинці «вул. Героїв-Чорнобильців»: паспорт прив’язки виданий на тимчасову споруду площею 40 кв м, а фактично вона займає близько 160 кв м.

Дані невідповідності й стали причиною анулювання паспорту прив’язки та скасування дозволу на розміщення. За це на сесії Полтавської міськради проголосували 32 депутати. Тож, підприємець має самостійно здійснити демонтаж тимчасової споруди.

Як раніше зазначав начальник Інспекції по контролю за благоустроєм Антон Тонконог, припис на демонтаж направляли власнику ФОПу Обломієву Богдану Ігоровичу до Києва (де він прописаний), публікували на сайті міськради та в газеті «Полтавський вісник». Проте, він не виконав припис. А термін знести тимчасову споруду збіг ще три місяці тому. 15 квітня стало кінцевим терміном, у який власник МАФу на вул. Європейська, мав його демонтувати.

Тепер Інспекція по контролю за благоустроєм має повідомити власника та, відповідно до графіку свої роботи, мають здійснити демонтажні роботи. Як зауважив начальник Інспекції Антон Тонконог, для цього потрібно буде залучати підрядну організацію.

Опублікована: 11 липня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}



Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація