Мітингувальники

Під час сесії Полтавської облради до сесійної зали потрапили 5 мітингувальників, які виступають проти підвищення тарифів.

Голова Полтавської облради Олександр Біленький попросив правоохоронців навести порядок. Дану поведінку мітингувальників він назвав спробою зірвати сесію.

Оскільки Полтавська обласна рада 29 грудня звернулися до комісії, що регулює вартість комунальних послуг, з вимогою звільнити від плати за транспортування газу споживачів, які проживають у радіусі 10 км від місця видобутку природного газу.

Голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов сказав, що облдержадміністрація зробила все можливе, щоб вплинути на тарифну політику і грудні направила 2 листи до НКРЕКП. Також облдержадміністрація не погодила жодного тарифу організаціям, де було підвищення тарифів. Після цього НКРЕКП знизив тарифи кільком підприємствам.

«Ми готові виступати майданчиком щодо переговорів у межах своїх функціональних повноважень та компетенцій», – сказав Олег Синєгубов.

Мітингувальники під час виступів Олександра Біленького та Олега Синєгубова зверталися до депутатів з своїми вимогами.

О 14:40 частина мітингувальників покинула сесійну залу, частина сіла на місця. Біленький подякував за консолідацію.

Сесія Полтавської облради
Сесія Полтавської облради
Сесія Полтавської облради

4 січня на Полтавщині мітингарі перекрили дорогу Київ-Харків. Люди протестували проти збільшення тарифів на газопостачання. Також в Опішні на Полтавщині почали протестувати проти підвищення тарифів на газ.

9 січня поблизу Полтавської ОДА також відбувся мітинг проти підвищення комунальних тарифів. Цей протест продовжили 11 січня. Причиною протестів стало те, що з 1 січня зростуть тарифи на комунальні послуги.

50 фотографій з мітингу проти підвищення тарифів у Полтаві можна побачити тут.

Loading...