Полтавський тайбоксер 18 липня у Бірмінгемі Олег Приймачов переміг на Всесвітніх іграх-2022 американця Метью Бейкера. Спортсмен захистив титул чемпіона, який здобув у Вроцлаві 2017-го.

27 липня Олег Приймачов зустрівся з журналістами та керівником Полтавської обласної військової адміністрації Дмитром Луніним. Спортсмен розповів про перемогу та про те, як на початку війни пішов захищати Україну:

«Я народився і виріс на Полтавщині, для мене честь представляти Полтавщину на міжнародній арені. Ми зараз усьому світу показуємо наскільки ми сильна нація і наскільки ми незламні. Наш незламний дух приведе до перемоги». 

«Я до останнього не знав, чи відбудуться ці змагання, чи буде представлена українська команда. Тому я відчував необхідність та пішов у добровольче формування. Там займався вдосконаленням військових навиків. Мені вдалося поєднувати і тренування і цю роботу. Зараз я очолюю нове полтавське добровольче формування територіальної громади"Леогіон"».

Також Олег Приймачов пообіцяв подарувати свої переможні рукавички музею боксу, який відкриють на базі палацу боротьби та боксу. Його фактично заново планували збудувати у 2022 році, але все зупинилося через війну. 

У 3-поверховій будівлі  планують спортивні та глядацькі зали, трибуни, роздягальні та адміністративні кімнати.

Loading...