На фронті молодим загинув Богдан Черевань з Полтавщини

Прощання з Богданом Череванем
Прощання з Богданом Череванем

Фото: Кременчуцький Телеграф

Друзі згадують бійця як харизматичного веселуна, з яким ніколи не було нудно. Йому навіки лишилося 32 роки.

Про прощання з воїном розповіли 27 липня у «Кременчуцькому Телеграфі».

Богдан Черевань мешкав у Кременчуці, навчався у місцевій гімназії, а згодом закінчив Вище професійне училище. Чоловік працював у різних сферах, зокрема на металобазі. Однокласники та друзі згадують його як чесну, справедливу та харизматичну людину, яка завжди була душею компанії. 

До лав Збройних сил України  Богдана Череваня мобілізували 30 жовтня 2025 року. Захисник служив на посаді майстра третього відділення ударних безпілотних авіаційних комплексів.

«Він був дуже хорошою, справедливою і чесною людиною. Ми спілкувалися незадовго до його загибелі. Він мав іти у відпустку 17 липня, хотів приїхати додому до мами на день народження, але не встиг», – згадує його друг.

Воїн загинув 18 липня під час виконання бойового завдання поблизу села Христофорівка на Дніпропетровщині. Панахида за полеглим пройшла у Свято-Миколаївському соборі, після чого його поховали на Свіштовському кладовищі у меморіальному секторі почесних поховань захисників та захисниць України.

Вічна пам’ять!

Згадаймо імена полеглих захисників з Полтавщини

Артем Стець народився 31 травня 1997 року в Лубнах. До лав ЗСУ чоловіка призвали у травні 2024 року. Боєць із позивним «Чаклун» воював на Запорізькому, Донецькому та Покровському напрямках. Побратими згадують його як професійного та відповідального командира, який завжди йшов попереду, але водночас діяв виважено аби зберегти життя свого особового складу. 17 травня 2026 року під час виконання бойового завдання воїн загинув.

Івана Дяченка до лав Збройних сил України призвали у 2022 році. Він віддано виконував свій військовий обов’язок на передових позиціях. Удома на захисника чекали дружина, двоє синів, мати, а також брати та друзі. Життя гранатометника мотопіхотного відділення військової частини А 1376 обірвалося 4 квітня 2023 року під час боїв поблизу населеного пункту Діброва Луганської області.