На КПП на Полтавщині у таксі знайшли незаконно виловлену рибу

Вилучена риба. Ілюстративне фото
Вилучена риба. Ілюстративне фото

Фото – Полтавський рибоохоронний патруль

5 квітня на контрольно-пропускному пункті у Нових Санжарах поліціянти зупинили таксі. У салоні виявили пасажира, який незаконно перевозив 15 кг свіжовиловленої риби. Документів, які б підтверджували законність придбання риби у чоловіка не було.

Після цього на порушника склали складено протокол про адміністративне правопорушення, а матеріали справи готують для передачі до суду. Рибу вилучили до рішення суду. Про це повідомили у Полтавському рибоохоронному патрулі 6 травня.

Також 6 травня на річці Удай в Лубенському району виявили порушника, який ловив рибу на дерев’яному човні, використовуючи ліскову сітку. Порушник виловив карасів, синців, щук та краснопірок й завдав державі збитків на понад 40 тис. грн. На чоловіка склали протокол про адміністративне правопорушення. Сітку, човен і рибу вилучили до рішення суду.

Полтавський рибоохоронний патруль закликає жителів області бути відповідальними. Якщо ви помітили порушення Правил рибальства потрібно невідкладно повідомляти на «гарячу лінію» за номерами 0673292922 або 0673293966.

Нагадаємо, що сітки - це заборонене знаряддя лову під час здійснення любительського рибальства, тому їх використовувати суворо заборонено.