Магазин у Полтаві (Фото – фейсбук-сторінка ТРЦ «Київ»)

Щодо мережі спортивних товарів «Спортмастер» ввели заборону на торговельні операції й транзит ресурсів Україною.

У Полтаві працює один з магазинів мережі у торгово-розважальному центрі «Київ». Через санкції, у ньому більше не зможуть продавати товари. Таке рішення ухвалили на засіданні Ради національної безпеки України 19 лютого. Президент України Володимир Зеленський увів в дію це рішення 20 лютого.

У переліку є приватна компанія з обмеженою відповідальністю Sportmaster Operations Pte. Ltd, що зареєстрована у Сингапурі. Також в Україні ввели санкції на інші юридичні особи та енергетичні компанії.

На сайті «Спортмастеру» вказано, що мережа працює у 15 містах України, а розпочала роботу у 2012 році. Тоді Sportmaster Ukraine увійшла до складу компанії SPORT&FASHION MANAGEMENT PTE.LTD зі штаб-квартирою в Сінгапурі. Саме ця компанія володіє крамницями в Україні. Санкції щодо компанії ввели на три роки. Вони передбачають:

  • обмеження торговельних операцій (повна заборона);
  • обмеження, часткове чи повне припинення транзиту ресурсів, польотів та перевезень територією України (повна заборона);
  • запобігання виведенню капіталів за межі України;
  • інші санкції (заборона ввезення продукції компанії Sportmaster Operations Pte. Ltd безпосередньо нею або із залученням представників іноземних держав).

Як пише «Укрінформ», мережа була заснована у Росії і її головний офіс розташований в Москві. Компанія володіє мережею магазинів в Україні та Росії, Білорусі, Казахстані, Китаї та Польщі. Фактично «Спортмастер»  – російська компанія роздрібної торгівлі спортивними товарами.

Loading...