На Полтавщині планують відкрити 20 спортивних майданчиків зі штучним покриттям

Автор: Анна Аксюк, 15 березня, 08:10

Фото: На Полтавщині планують відкрити 20 спортивних майданчиків зі штучним покриттям (Джерело - ІА Вежа)


В області планують відкриття близько 20 спортивних майданчиків зі штучним покриттям розміром 42×22 м та двох повноформатних футбольних полів зі штучним покриттям. Ці роботи проводитимуться за співфінансування бюджетів різних рівнів – від місцевого до Держбюджету України.

Такі питання розглянули на засіданні постійної комісії Полтавської облради з питань молодіжної політики, спорту та туризму, де йшлося про пріоритети розбудови спортивної інфраструктури на Полтавщині.

Як повідомляють в управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА, також розглянули можливості будівництва мультифункціональних майданчиків, нового для області типу спортивних об’єктів.

Крім того, учасники комісії обговорили Єдиний календарний план фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів на 2019 рік.

За словами начальника Управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА Олександра Буцького, цьогоріч до проекту плану включено 946 заходів з олімпійських видів спорту, з яких – 65 серед ветеранів та 168 серед учнівської та студентської молоді. З неолімпійських видів спорту планується провести 359 заходів, з них – 9 заходів серед ветеранів та 31 захід серед учнівської та студентської молоді.

Опублікована: 15 березня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація