Свято-Миколаївський храм у селі Гоголеве
Свято-Миколаївський храм у селі Гоголеве

ua.igotoworld.com

Релігійна громада Свято-Миколаївського храму в селі Гоголеве ухвалила рішення припинити підпорядкування московському патріархату та перейти до Православної церкви України.

Про це повідомило «Суспільне» 25 березня. 

За словами настоятеля Свято-Миколаївського храму отця Павла, громада вирішила перейти до ПЦУ через підтримку очільника російської православної церкви війни проти України:

«Люди побачивши, що настоятель Кирило схвалює вбивство наших бійців у війні. Вирішили перейти у підпорядкування Православної церкви України та молитися за наших воїнів українською». 

Рішення про перехід до Православної церкви України релігійна громада ухвалила 24 березня. Свято-Миколаївський храм підпорядковується Полтавській єпархії ПЦУ. 

Як повідомив отець Павло, на збори громади запрошували священника УПЦ МП, який раніше цього здійснював служби у храмі, але він відмовився прийти. 

26 березня у Свято-Миколаївському храмі відбудеться перша служба українською мовою в складі ПЦУ – молебень за воїнів, які загинули на війні з Росією.

Нагадаємо, що очільник православної церкви московського патріархату звернувся щодо гуманітарних коридорів і обміну полоненими. 

Loading...