Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Школа на Дніпропетровщині (Фото – телеграм-канал «Великого будівництва»)

Навчальний рік у школах розпочнеться із 1 вересня, а в університетах – з 15 серпня, за винятком перших курсів.

Про це 29 червня розповів начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

Наразі перевірять всі заклади освіти та їхні прилеглі території на наявність вибухонебезпечних предметів. У навчальних закладах мають бути укриття розраховані на всіх учасників процесу, якщо цього немає, то діти можуть навчатися у кілька змін. 

Також в укриттях за можливості має продовжуватись навчання

Організацію процесу очної та змішаної форм навчання покладають на місцеву владу. Безпекою в закладах освіти та доведенням дітей до шкіл займатимуться Міністерство освіти і науки, Міністерство внутрішніх справ, Міністерство розвитку громад та територій та обласні військові адміністрації. 

Місцева влада має організувати регулярні навчання з евакуації учнів до сховищ та уроки безпеки й візуалізацію шляху до безпечних місць в усіх закладах освіти. Сховища мають бути обладнані всіма умовами для перебування та навчання. У кожному освітньому закладі має бути тривожна кнопка на випадок надзвичайної ситуації.

Найближчим часом ДСНС завершить розробку типових протоколів безпеки, а далі обладміністрації мають затвердити на їхній основі індивідуальні протоколи безпеки для кожного закладу освіти та ознайомити з ними учнів та батьків. 

Нагадаємо, що ремонт бомбосховища у садочку замовила громада на Полтавщині

Loading...