На Полтавщині влаштували завершився районний етап змагань шкільних ліг

Фінальними змаганнями з баскетболу серед дівчат завершився ІІІ етап змагань «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч» в Миргородському районі.
Про це повідомили у Полтавській ОВА.
У результаті напруженої боротьби кубок ліг дістався команді Миргородського ліцею ім. Т.Г. Шевченка. Друге місце завоювали баскетболістки Воскобійницької ЗОШ І - III ступенів Шишацької громади, третє – учениці Лютенського ліцею ім. М.Л.Величая.
Загалом участь у змаганнях серед дівчат взяли 10 команд із різних шкіл громад району. Баскетбольні поєдинки відбулися на базі Воскобійницької школи.
Баскетболістки з Миргорода зможуть поборотися за перемогу на обласному етапі «Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч».