Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

(Фото — polvet.gov.ua)

Фахівці Держпроспоживслужби перевірили 4 постачальники харчових продуктів і сировини до шкіл Полтавщини і два навчальних заклади.

Перевірки тривали у Полтавському і  Миргородському районах. Про це повідомили на сайті Держпродспоживслужби Полтавської області 13 жовтня.

Під час перевірки на потужностях виявили порушення основних принципів та вимог до безпечності та якості харчових продуктів та порушення дотримання законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, які  загрожують життю та здоров’ю людини.

За результатами перевірки, двом підприємствам тимчасово заборонили працювати. Протягом 10 днів там мають усунути всі недоліки.

Також у двох школах Полтавського району вилучили продукцію з харчоблоків. На момент перевірки виявили 25 кг курячого філе. Продукцію вилучили через порушення вимог харчового регламенту.

Нагадаємо, під час позапланової перевірки хлібзаводу, що виробляє хлібобулочні вироби і для шкіл Полтавського району, виявили порушення. Наразі на підприємстві виправили недоліки.

Loading...