Ілюстративне фото

Знайдені боєприпаси в області, піротехніки планують знешкодити 15 червня.

Про це повідомили у Державній службі надзвичайних ситуацій у Полтавській області.

14 червня у м. Карлівка на відкритій території знайшли гранату Ф-1. Того ж дня у м. Кременчук  на відкритій території приватного домоволодіння виявили мінометну міну калібром 82 мм.

Працівники Національної поліції організували охорону місця виявлення боєприпасів. 

Раніше ЗМІСТ писав, що місті на Полтавщині знайшли артилерійський снаряд часів минулих війн.

Нагадаємо, що тікаючи від українських захисників російські військові часто залишають замасковані пастки, що можуть нашкодити цивільним. Особливо небезпечними зараз є лісові масиви, поля та узбіччя доріг.

Правоохоронці радять утриматися від заміських прогулянок лісами, просіками та польовими дорогами, де можуть бути приховані вибухівка, міни чи «розтяжки».

Якщо ви знайшли підозрілий предмет:

  • не торкайтеся його та не намагайтеся перенести чи самостійно знешкодити;
  • відійдіть подалі від цього предмета (за можливості позначте місце знаходження та обмежте доступ до нього інших), попередьте перехожих про можливу небезпеку;
  • негайно повідомте про виявлений предмет підрозділам ДСНС «101» або до поліції «102». Перш ніж телефонувати, відійдіть на значну відстань від небезпечної ділянки;
  • дочекайтеся прибуття спеціалістів.

Нагадаємо, ЗМІСТ писав, що боєприпас реактивної системи «Ураган»виявили у лісосмузі під Гадячем, між селами Веприк та Бобрик. Саме там свого часу сталося «гадяцьке сафарі».

Loading...