NNiLHCaHUnxrhwxh

Будівельники розпочали реконструкцію приміщення нейрохірургічного відділення ПОКЛ ім. Скліфосовського по вул. Шевченка, 23. Проект також передбачає відкриття блоку інтенсивної терапії. До кінця року підрядник планує завершити оздоблювальні роботи. Закупівля робіт з реконструкції приміщень нейрохірургічного відділення обласної лікарні пройшла на початку червня. Переможцем стала будівельна компанія «Марк Строй». Підрядник проводить реконструкцію за 22,67 млн грн. Очікувана […]

Будівельники розпочали реконструкцію приміщення нейрохірургічного відділення ПОКЛ ім. Скліфосовського по вул. Шевченка, 23. Проект також передбачає відкриття блоку інтенсивної терапії. До кінця року підрядник планує завершити оздоблювальні роботи.

Закупівля робіт з реконструкції приміщень нейрохірургічного відділення обласної лікарні пройшла на початку червня. Переможцем стала будівельна компанія «Марк Строй». Підрядник проводить реконструкцію за 22,67 млн грн. Очікувана вартість робіт складала 22,82 млн грн – на 150 тис. грн більше. Кошти дозволило зекономити проведення закупівлі через портал ProZorro.

Реконструкція не впливає на зовнішній вигляд споруди, не порушує її зовнішню конфігурацію. Не впливає і на існуючі конструктивні елементи будівлі.

Приміщення відділення нейрохірургії займають частину другого поверху. Вони мають два окремих евакуаційних виходи та сполучення з ліфтовим холом.

Після проведення робіт відділення включатиме:

  • шість палат на 4 місця;
  • дві двомісні палати;
  • дві одномісні палати;
  • блок інтенсивної терапії на дві палати на 3 місця кожна, який запрацює після реконструкції;
  • необхідний склад функціональних та підсобних приміщень відповідно до чинних нормативних документів та завдання на проектування.

Загальна площа реконструкції – 734,1 м2

«Реконструкцію розпочали близько двох тижнів тому. До кінця року плануємо закінчити оздоблювальні роботи: повністю замінити електрику, сантехніку, тощо. Вже наступного року почнемо встановлювати медичне обладнання», – розповів директор Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ Полтавської ОДА Тимофій Голбан.

Тимофій Голбан і Григорій Оксак

Під час робочої наради на об’єкті виконавці розповіли, які роботи наразі проводять: пробну проводку, обшивку приміщень гіпсокартоном. А також підвищують темп внутрішніх робіт.

Графіку виконання робіт дотримуються. Вже завершили демонтаж та затягнули електрикою п’ять кімнат.

У планах цього року закінчити внутрішні роботи. Також зробити п’ять чистових кімнат для встановлення обладнання.

За ходом виконання робіт можна слідкувати на порталі «Будуємо Прозоро». Там також міститься інформація про усі інші об’єкти Департаменту будівництва: вартість забудов, дані підрядників. Крім того, там є посилання на закупівлі на сайті ProZorro.

За матеріалами прес-служби Полтавської ОДА

Loading...