На ремонт підземних переходів міська влада витратить 2,8 млн грн

Автор: Каріна Тютюнник, 17 серпня, 16:35

Фото: До кінця року відремонтують два підземні переходи Полтави (Джерело - poltava.to)


15 серпня УЖКГ Полтави уклало два договори на виконання капітального ремонту підземних переходів по вул. Шевченка та вул. Соборності. Загальна вартість робіт складає майже 2,8 млн грн.

Із системи Prozorro стало відомо, що Управління житлово-комунального господарства Полтавської міськради замовило в полтавського ТОВ «Техно Холдинг» ремонт підземних переходів:

  • на перехресті вул.Шевченка та вул. Європейської вартістю 1 млн 366 тис. 457 грн;
  • на перехресті вул.Соборності з кільцем та вул.1100-річчя Полтави, що коштуватиме міському бюджету 1 млн 411 тис. 054 грн.

Підрядник має виконати роботи до кінця цього року.

Згідно з реєстром мін’юсту, бенефіціарами ТОВ «Технохолдинг» є Володимир Гуцуляк та Сергій Щегула. Крім цього, вони зареєстровані як фізичні особа-підприємці та виступають засновниками ще чотирьох компаній (ТОВ «Будівельна компанія «СВ ГРУПП», ТОВ «Полтава строй групп» (обоє); ПП «Оттімо» (Гуцуляк В.О.), ТОВ «Інтехсервіс» (Щегула С.В.).

ТОВ «Інтехсервіс» – одна з компаній співвласником якої є Сергій Щегула, 6 червня, згідно з Prozorro, отримала від Управління освіти міськради підряд на 790 тис. 273 грн. За ці гроші фірма має виконати капітальний ремонт приміщення великої спортивної зали Полтавської Гімназії № 32.

Опублікована: 17 серпня 2017


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація