На розчистку ділянки річки Ворскла влада Полтави витратить близько 790 тисяч гривень

Автор: Каріна Тютюнник, 13 листопада, 10:45

Фото: Влада Полтави замовила розчистку русла Ворскли за майже 790 тис. грн (Джерело - komanda-k.ru)


Управління житлово-комунального господарства міськвиконкому замовило в полтавської фірми послуги з відновлення гідрологічного режиму ділянки річки Ворскла. За роботи заплатять майже 790 тисяч гривень.

8-го листопада полтавські комунальники оприлюднили на Prozorro звіт про укладену угоду з ТОВ «Альтерра». Згідно з ним, фірма до 31 грудня має відновити гідрологічний режим та санітарний стан Ворскли на ділянці від с. Крутий Берег до залізничного мосту в с. Дублянщина.

Місце, де повинні відбуватися роботи, на карті

За роботи організації заплатять 773 тис. 688 грн, з яких 9-го листопада вже перерахували 78 тисяч попередньої оплати.

ТОВ «Альтерра» зареєстроване більше 16 років тому, його власниками є Валентина Романцова та Олег Юрко. Фірма займається діяльністю у сфері архітектури, будівництвом житлових та нежитлових будівель, трубопроводів, споруд електропостачання. Основною діяльністю, згідно з YouControl, є неспеціалізована оптова торгівля.

Відомо, що «Альтерра» фігурує у кримінальному провадженні, відкритому за фактом розкрадання бюджетних коштів службовими особами ПБП «Ремтехнал» (нещодавно перейменоване на ПП «Ремтехналадка») під час виконання реконструкції Полтавського міського парку. Згідно з матеріалами справи, ТОВ «Альтерра» було одним із постачальників матеріалів для виконання будівельних робіт «Ремтехналом». Службові особи якого, в підсумкові відомості ресурсів внесли завищені ціни на будматеріали, щоб збільшити вартості виконаних робіт по об'єктам на замовлення УЖКГ Полтавського міськвиконкому.

Зазначимо, що лише в цьому році УЖКГ Полтави уклало з  «Ремтехналом» угод на близько 5 млн 300 тис. грн.

Опублікована: 13 листопада 2017


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація