На третьому пляжі після реконструкції виставлять охорону

Автор: Вікторія Баберя, 7 березня, 10:29

Фото: На третьому пляжі після реконструкції виставлять охорону (фото Олега Журавльова)


Рятувально-водолазна служба Полтавської міськради уклала договір на охоронні послуги із багатопрофільною приватною фірмою «Кольчуга-КІДІС».

Вартість послуг фірми з охорони третього пляжу на поточний рік склала 239 тис. 900 грн. Про це стало відомо з порталу Рrozorro.

Згідно з тендерною документацією, БПФ «Кольчуга-КІДІС», для можливості реагування на нештатні ситуації має цілодобову диспетчерську службу по вулиці Дмитра Коряка, 3. Фірма орендує пульт централізованого спостереження та двосторонньої сигналізації.

Також зазначено, що у БПФ «Кольчуга-КІДІС» є укладений договір на централізовану охорону засобами сигналізації з реагуванням наряду поліції охорони. У разі необхідності, це забезпечує оперативний виїзд наряду на місце події протягом 5 хв.

Ворота на пляж (фото Олега Журавльова)

Крім того, охоронці даної фірми забезпечені:

  • засобами індивідуального захисту;
  • засобами радіозв'язку (радіостанціями);
  • брелоками виклику групи швидкого реагування;
  • форменим одягом (зимовим та літнім).

Щодо ТЗ, то «Кольчуга-КІДІС» орендує 4 автівки – NISSАN X-TRAIL, HYUNDAY SANTA FF, SCODA OCTAVIA та ВАЗ2108 та 2 власні мобільні групи швидкого реагування.

Щоденно на території третього пляжу працюватимуть по 2 охоронця у зміну. З початку купального сезону (з 4 червня по 15 вересня) з 20:00 до 09:00, а після закінчення купального сезону – цілодобово.

Додамо, загальна вартість реконструкції міського пляжу була 8 млн 322 тис. 281,06 грн, та на передноворічній сесії додатково виділили ще 3 млн грн. Тоді заступник міського голови з питань ЖКГ Олексій Чепурко зазначав, що на території пляжу необхідно ще завершити адміністративну будівлю (провести роботи всередині приміщень) та облаштувати алеї на території зони відпочинку.

Нагадаємо, наприкінці грудня ЗМІСТ показав, як виглядає третій пляж під час реконструкції.

Територія пляжу буде охоронятися (фото Олега Журавльова)

 

Опублікована: 7 березня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація