На війні загинув захисник України Ігор Сіора з Полтавщини

Ігор Сіора
28-річний Ігор Сіора загинув під час виконання бойового завдання 14 березня.
Про це повідомило видання «Кременчуцький ТелеграфЪ» 24 березня.
Ігор Сіора народився у селі Нова Знам’янка Кременчуцького району. Після закінчення школи навчався в училищі. З 2016 року служив за контрактом у Військово-морських силах України.
Коли відбудеться прощання з полеглим воїном, наразі невідомо.
Пам’ятаємо наших захисників.
Загинув Олег Кулаковський з Полтави. Він був сержантом збройних сил України.
14 березня від отриманих поранень під час участі в бойових діях загинув старшина Денис Свиридов. Він працював на ПрАТ «Полтавський ГЗК».
Внаслідок російського авіаудару загинув солдат з Полтавщини Іван Білецький.
Владислав Рибачик з Полтавщини загинув під час оборони Чернігова.
Президент відзначив Олександра Яцика з Полтавщини – він загинув у перший день війни.
Захищаючи Україну загинув військовий з Полтавщини Павло Кошелєв. Можна підтримати його родину на номер банківської картки мами Павла – 5168757410077210.
У повітряному бою, відволікаючи на себе ворожу авіацію, загинув полковник Олександр Оксанченко з Миргорода. Миргородського аса, одного з найкращих льотчиків-винищувачів у світі, полковника, депутата Миргородської міської ради Олександра Оксанченка посмертно нагородили званням Героя України.
Помер полтавський викладач Олександр Тарасенко – він захищав Україну на війні.
Загинув український захисник Юрій Лисенко з Полтавщини.
Вадим Луб’яний та Віктор захищали Україну від російських окупантів. Вони загинули внаслідок авіаційного удару в Охтирці.
У бою загинув Дмитро Каплін з Полтавщини – його танковий екіпаж знищив диверсійну групу та 2 ворожих танки.
Під час бомбардування Харкова загинула військова з Полтавщини Ярослава Кривоніс. Вона врятувала сотні курсантів.
Загинув український захисник Сергій Береза з Полтавщини. Він захищав країну у званні майора Збройних Сил України. Був заступником командира батальйону з морально-психологічного забезпечення.
Загинув Євген Григоренко з Полтавщини – він обороняв селище біля Горлівки.
Загинув український воїн Андрій Пархоменко з Полтави – він обороняв Суми.
Загинули Сергій Горожанкін та Володимир Афанасьєв з Полтавщини – вони обороняли Україну.
Загинув український захисник Сергій Стебельський з Кременчука.
Сергій Береза, Роман Рябко та Ігор Пасько з перших днів війни захищали Україну та загинули внаслідок обстрілів російських окупантів.
На війні загинув Анатолій Казирід з Полтавщини.
У боях за Україну загинули Віталій Лісний та Олександр Шуба з Полтавщини.
Захищаючи Україну загинули двоє воїнів з Полтавщини. 48-річний Ігор Савка з Кобеляцької громади та 25-річний Олег Явтушенко з Михайлівки обороняли Україну з перших днів війни.
На війні загинув Сергій Дулькевич з Полтавщини.
Сержанта Ігоря Паська з Полтавщини посмертно нагородили орденом «За мужність»
Загинув Віктор Сушков з Полтавщини.
На війні загинув Сергій Мохонько з Полтавщини.
У бою з ворогом у Лисичанську загинув військовий Євгеній Семенов із Полтавщини.
Через артилерійський обстріл окупантами загинув старший сержант Володимир Шульгін з Миргорода.
На Полтавщині попрощалися з загиблим військовим Ігорем Тищенком