qKD1hbOHC0HUrJy2

Сьогодні, 22 лютого, співробітники Національного антикорупційного бюро України проводять обшуки в ПОДА. Зокрема, у кабінеті першого заступника голови адміністрації Андрія Пісоцького.

За інформацією правоохоронців, обшуки тривають вже більше 10 хвилин. Вони відмовилися давати більше коментарів. Адже наразі тривають слідчі дії. 

За попередньою інформацією, ймовірно обшуки проводять у рамках досудового розслідування за ознаками правопорушення, передбаченого ч 4.  статті 368 КК Украни (Одержання хабара в особливо великому розмірі або службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище).

Журналістів ЗМІСТу не пускають усередину кабінету. Крім того, забороняють проводити фотозйомку. Обшуки проходять за зачиненими дверима кабінету Пісоцького. Сам посадовець наразі відсутній на робочому місті, його приходу очікують правоохоронці.

Усередині кабінету Пісоцького тривають обшуки

 UPD. 10:30

Детективи НАБУ покинули кабінет Андрія Пісоцького. Коментувати слідчі дії відмовилися: звертайтеся  за офіційним коментарем до прес-служби Національного антикорупційного бюро України. Там пообіцяли надати інформацію згодом.

Детективи НАБУ
Детективи НАБУ

Помічниця Пісоцького Тетяна Храмова відмовилась коментувати обшуки та надати інформацію, коли посадовець повернеться на роботу.

У кабінеті

__________________________________________

Також є інформація, що обшуки мали провести в кабінеті голови Полтавської ОДА Валерія Головка. Проте, охоронці кабінету очільника відмовилися коментувати будь-що про обшук. За додатковою інформацією, обшуки в Головка провели ще о 5 годині ранку. 

Біля кабінету очільника ПОДА

__________________________________________

UPD. 11:05

Директор Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської ОДА Тимофій Голбан повідомив, що не знає про обшуки:

«Я сиджу на роботі. Я уже заморився всім відповідати. Що відбувається в ОДА – не знаю. Я сиджу спокійно на роботі, займаюся основною діяльністю. Що там і  де відбувається – не володію інформацією».

UPD. 12:45

Щодо обшуків в Полтавській ОДА, то Національне антикорупційне бюро України офіційно прокоментувало ситуацію та підтвердило інформацію ЗМІСТу.

Як зауважує спеціалізована антикорупційна прокуратура, наразі триває досудове слідство, та поки що про підозру нікому не повідомили:

«На теперішній час у кримінальному провадженні жодній особі про підозру не повідомлялось».

UPD. 13:59

Голова Полтавської ОДА Валерій Головко та його перший заступник Андрій Пісоцький могли отримати хабар у розмірі близько мільйона доларів, передають «Українські новини» із посилання на власні джерела у правоохоронних органах.

 UPD. 14:25

Губернатор Полтавщини Валерій Головко назвав сьогоднішні обшуки політичною провокацією зі сторони опонентів:

«Так, сьогодні у адміністрації проводяться обшуки. Але це лише політичні провокації з боку наших опонентів. Дехто ніяк не може прийняти, що нам повністю вдалося виключити з нашої роботи політичний компонент. Це вже не перша спроба знову розпочати в регіоні якісь міжусобиці. Але я попереджаю, що все це — марна справа. Розхитати Полтавщину та країну перед президентськими виборами не вийде».

 UPD. 14:53

Андрій Пісоцький теж висловив свою позицію з приводу обшуків в ОДА. Також прокоментував, що вже знаходиться на робому місці та працює (нагадаємо, обшуки близько 10:00 детективи НАБУ провели за його відсутності):

«Ми працюємо у штатному режимі. Я зараз у своєму кабінеті, як і у будь-який інший робочий день. Зрозуміло, що мета цих обшуків — зупинити функціонування області та посіяти непорозуміння. Але успіхом ця спроба не увінчається».

Кореспонденти Віталій Крицький, Вікторія Баберя

Loading...