STSEgf1L9g5IB5da

Сьогодні у Полтавському краєзнавчому музеї відбулося нагородження лауреатів загальнонаціональної премії «Українська мова – мова єднання» нашої області. Конкурс проводять уже увісімнадцяте. Конкурс «Українська мова – мова єднання» проводять за ініціативи Полтавської регіональної організації НСЖУ. Головним організатором заходу є голова організації Спілки Євген Лопушинський. Щороку в конкурсі беруть участь сотні авторів і сотні творів з усієї […]

Сьогодні у Полтавському краєзнавчому музеї відбулося нагородження лауреатів загальнонаціональної премії «Українська мова мова єднання» нашої області. Конкурс проводять уже увісімнадцяте.

Конкурс «Українська мова – мова єднання» проводять за ініціативи Полтавської регіональної організації НСЖУ. Головним організатором заходу є голова організації Спілки Євген Лопушинський.

Щороку в конкурсі беруть участь сотні авторів і сотні творів з усієї країни та багатьох країн світу, тож він уже вийшов на міжнародний рівень.

Присутні на нагородженні

Вітаючи переможців цьогорічного конкурсу, голова Одеської регіональної організації НСЖУ Юрій Работін, відзначив, що одним з пріоритетів у роботі Спілки є всебічна підтримка різноманітних ініціатив, що сприяють підвищенню професійної майстерності та відзначення творчих досягнень колег.

«У цьому напрямку фестиваль «Українська мова – мова єднання» є дуже важливим, адже він заохочує тих колег, які пропагують любов до української мови. Адже традиційно ми звикли, що на підтримку українського слова виступають освітяни, письменники, а цей конкурс дає змогу показати, що і наші колеги-журналісти можуть продемонструвати підтримку української мови в різних жанрах», – сказав Юрій Работін.

Юрій Работін

За його словами, цього року актуальність конкурсу набуває нового значення, адже у зв’язку з останніми подіями підняття патріотизму в державі, єдності стає дуже важливим.

Традиційно на захід прийшло багато гостей. Полтавщину представив 51 учасник. Організатори зазначили, що активно брати участь в конкурсі стали з 2011 року. Щоразу кількість представників збільшується.

Лауреатка цьогорічного конкурсу, голова Полтавського прес-клубу Людмила Стельмах-Кучеренко вперше подала свою книгу:

«Хоч і вперше в конкурсі, однак безмежно рада, що мою творчість визнали на загальнонаціональному рівні. У журналістиці я більше тридцяти років, тож є, чим поділитися з читачами».

Людмила Стельмах-Кучеренко

Як зазначив начальник управління культури Полтавської ОДА Геннадій Фасій, щороку цей конкурс різний, бо жодна святкова програма не повторюється. Він побажав творцям пера й надалі успіхів у творчості та натхненних справ.

Loading...