«Найдревніша» полтавська рок-група запрошує на святкування свого 25-річчя

9 грудня відбудеться музична подія – «Онейроїд: 25 кРОКів», концерт, присвячений 25-річчю створення полтавської альтернативної рок-групи «Онейроїд».
Усіх прихильників неформального руху з різних куточків країни збирають у концерт-холі «Villa Крокодила», де відсвяткують ювілей найстарішої з існуючих у Полтаві рок-команд «Онейроїд».
Як повідомляють організатори, у концерті братимуть участь як самі ювіляри, так і гості свята, які виконуватимуть хіти гурту всіх часів.
Крім цього, в програмі заходу – акустичні та театралізовані перфоманси, розваги, розіграші, різноманітні сюрпризи та подарунки.
«"Онейроїд" – це не просто чверть століття відіграних концертів. Це покоління, що виростало та виховувалось на різноманітних стильових течіях гурту: від панку до індастріалу, від фанку до фолку. "Онейроїд" – це культурне явище, яке об’єднало навколо себе однодумців – любителів справжньої і якісної музики», – зазначають організатори.
Гості свята: етно-рок-гурт «Вій» (Київ), Женя Галич (O.Torvald, Київ/Полтава), Мирослав Кувалдін і Сергій Підкаура («The Вйо», Київ/Кобеляки), гурти @traktor (Київ), «Очеретяний кіт» (Вінниця), «Ордер на ареSHт» (Київ/Полтава), «Майор Пронін» (Полтава), «Транс-Формер» (Полтава), «Ктулху» (Полтава), «Стрибожі внуці» (Полтава) та інші.

Детальна інформація про концерт на сайті організаторів.
Довідка
Онейроїд – альтернативна група, утворена в Полтаві 25 грудня 1992 року з ініціативи медиків Андрія Боркунова та Анатолія Воліка.
Сама назва гурту – медичний термін (з грец. oneyros – сон; oneyroid – подібний до сну) – змінений стан свідомості з напливом сновидних візій, фантастичних переживань, по-простому – «сон наяву».
Музика гурту цілком відповідає цьому визначенню – в даний момент це суміш різноманітних стильових течій від панк-року до фолк-блюзу.