Намет у Корпусному парку встановили для проведення молодіжного фестивалю

Автор: Анастасія Добряк, 11 липня, 12:12

Фото: Намет у Корпусному саду


Для проведення щорічного фестивалю активної молоді «Speak out», що триває з 11 до 16 липня, в Корпусному саду встановили намет, а на Театральній площі – сцену.

Проходячи однією зі стежинок Корпусного саду, можна помітити різнокольоровий намет із імпровізованими столиками та диванчиками. Також його оснастили ліхтариками та живими квітами.

Як розповів волонтер студентського руху «Campus Ukraine» Дмитро, протягом п’яти днів у парку триватиме неформальне спілкування молоді з різних міст. А сьогодні, 11 липня, о 19:00 на Театральній площі, відбудеться відкриття щорічного фестивалю активної молоді «Speak out».

Намет у Корпусному парку

За його словами, у рамках щорічного фестивалю активної молоді «Speak out» на гостей чекатимуть кава і чай, а також можливість неформально поспілкуватися та «підтягнути» англійську:

«Насамперед цей фестиваль – це весело. Тут можна буде поспілкуватися із молоддю із різних куточків України. Також хтось може трошки більше дізнатися про інших людей і нарешті ж почати вивчати англійську мову. Ми створюємо умови, де людина може хоча б почати говорити іноземною мовою. Це просто гарний час у колі активної молоді».

Волонтер студентського руху «Campus Ukraine» Дмитро

Окрім неформального спілкування та різних заходів, діятиме «American Camp», де вивчатимуть англійську мову разом із носіями у ПУЕТі. Зареєструватися на літній проєкт «Speak Out '19 American Camр» можна було за допомогою електронної форми, але ці строки вже минули.

Встановлення сцени на Театральній площі

Нагадаємо, що ЗМІСТ розповідав про заплановані заходи у рамках фестивалю, у якому зможуть взяти участь усі бажаючі.

Опублікована: 11 липня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація